Novinky

16.10.2013 koncert Two Voices v Semaforu - 27. ledna 2014

Přátelé, pro samou práci na nahrávkách nebylo moc času na organizaci. Ale už to napravujeme, v pondělí 27. ledna 2014 jsme pro vás připravili další koncert Two Voices v divadle Semafor. Tentokrát pro Vás máme novinku. Vstupenky se objednávají přímo na webových stránkách Semaforu, v jehož pokladně se také dají vyzvednout, ale novinkou je hlavně e-vstupenka! Pokud zaplatít kartou, můžete si vstupenku pohodlně vytisknout přímo doma. No a protože budou Vánoce, tak můžete mít krásný originální vánoční dárek v podobě koncertu Two Voices! Vstupenky koupíte ZDE.

25.9.2013 Videoklip - Nebudu makat

Na youtube.com máme další videoklip (samozřejmě i tady ho máme), tentokrát to odnesl J. Strauss a jeho Annen Polka. Český text se jmenuje Nebudu makat. Podle toho to taky ve videoklipu vypadá! Natáčeli jsme u našeho kamaráda v útulném pánském klubu Bonbon :-) Užili jsme si všech vymožeností, které jsme využít mohli, tedy vířivku, saunu, odpočívárnu i šampaňské. Fakt jsme se u toho dobře bavili, bavte se s námi :-) Navštivte sekci Video!

25.9.2013 Co je nového?

Tak máme po létě. Jana natočila CD pro děti s názvem Zpívací písničky a poprvé ho představí 5. října v ZOO ve Dvoře Králové. Taky natáčí další písničkářskou desku. Ale ani Two Voices nezahálí, koncert v Semaforu samozřejmě bude a brzy dáme vědět termín. Děkujeme za trpělivost i přízeň! 

20.6.2013 Noční Mikroforum

Jana Rychterová byla hostem Romany Růžičkové v pořadu Noční Mikroforum ČRo Dvojka. Záznam si můžete poslechnout ZDE.

26.5.2013 Veřejná rozhlasová nahrávka v Lázních Bělohradě

V pátek 16. srpna v 19 hodin v lázeňském sále v Lázních Bělohradě vystoupí šansoniérka Jana Rychterová s houslistou Vladimírem Iljičem Pecháčkem, slova se ujme populární botanik RNDr. Václav Větvička, který bude číst fejetony ze svých knih, které jsou vzpomínkami na rozhlasová Dobrá jitra. A protože je to pořad divácky oblíbený, veselý i poetický, chceme se podělit nejen s diváky, kteří budou na místě, ale i s rozhlasovými posluchači. Celý večer natočí Český Rozhlas Hradec Králové. Přijďte, můžete být u toho!

12.4.2013 Akce SENIOR HELP

Pro všechny, kdo mají letáček v rámci akce SENIOR HELP, jsme připravili příjemné překvapení - vstupenka do divadla Semafor Vás bude stát 100,- Kč. Slevu uplatníte na prodejních místech Ticketportal. 

20.3.2013 Piráti z Karibiku

Na našem koncertě v Semaforu představíme poprvé novou píseň - titulní melodii z velkofilmu Piráti z Karibiku. Doprovodí nás Zbyňka Šolcová s harfou.

23.2.2013 Chystáme další klip!

Tentokrát jsme využili sněhu a natočili notnou část klipu k Menuetu o sněhu. A že nám počasí opravdu přálo! :-) Kus písničky musíme natočit, až se oteplí, ale myslíme, že se máme na co těšit. Honza Wardach a Tomáš Dohnal byli naprosto skvělí, protáhli nás sněhem, už se těšíme na zpracování filmečku!

15.2.2013 Vtip za stovku na TV Barrandov

Po tři týdny budeme účinkovat v pořadu Vtip za stovku na TV Barrandov. Zazpíváme Šavlový tanec, O jídle sním a naši oblíbenou Badinerii! Termíny upřesníme :-)

24.1.2013 Náš nový videoklip

Chtěli jsme něco veselého a vtipného, aby to mělo odpich. Tak jsme přizvali Tomana Rychteru a Honzu Wardacha z parkourového týmu In Motion. Jsme nadšení, jak krásně se to povedlo! A TADY TO JE!

17.1.2013 TV Pětka

18.ledna bude krátké povídání v TV Pětka. A protože by Jana stejně nikoho nepustila ke slovu, bude tam sama a místo hádek o slovo se pustí klip :-)

30.12.2012 Tobogán ČRo2

Vystoupíme v silvestrovském přímém přenosu pořadu Tobogán na ČRo2. Už se moc těšíme na Aleše Cibulku i ostatní hosty. Uslyšíte nás mezi 14. a 15. hodinou přímo na Silvestra!

9.12.2012 Adventní koncerty

Kromě jednoho pražského vyprodaného koncertu budeme ještě do konce roku zpívat např. v Chodové Plané. Do Chodovaru pojedeme v neděli 16.12., kde od 18 hodin budeme vystupovat v krásném prostoru ve sladovně, v níž se každoročně konají vánoční koncerty. Pro tuto příležitost máme připravenou zbrusu novou píseň o pivu. O čem taky, když budeme zpívat přímo v Chodovaru. A pozor, Konec světa v Chožově se z technických důvodů odkládá na neurčito, což je vlastně velmi pozitivní zpráva :-)

26.10.2012 A zase něco pro zasmání :-)

Po křtu v Semaforu vznikl tenhle veselý článek v Super.cz

16.10.2012 Křest a písně na CD Crazy Classic (více...)

CD Crazy Classic je na světě! Křest, neboli jak sám kmotr vtipně podotkl Vítání občánků, proběhl v divadle Semafor 23.10. a kmotry byli Jitka Molavcová a Jiří Suchý. Moc jim děkujeme za překrásné vystoupení! Malá připomínka je na fotce Josefa Loudy.

27.9.2012 CD Crazy Classic - zprávy z terénu

Tak už máme konečnou verzi titulní stránky CD, kterou pro nás vytvořila naše kamarádka Beáta Trixi Makovičková. Je úžasná (obě - titulky i Trixi). Probíhají poslední míchačky ve studiu a CD už se začíná pěkně rýsovat. Nám se líbí moc a věříme, že se bude líbit i vám! Křtíme 23.10. v Semaforu, tak kdo chcete přijít, pospěšte si s koupí lístků, pěkně se nám to tam plní. Hlavně je to termín, do kterého se to prostě MUSÍ STIHNOUT :-) 

14.9.2012 CRAZY CLASSIC (více...)

Two Voices představují svoje nové CD Crazy Classic! 

19.8.2012 Fotografie na CD

Tak jsme se nechali vyfotit na obal CD a na plakáty. Krásné fotky to budou, určitě. Líčila nás Soňa Zuberová a fotografoval Jan Mudra, jehož fotografie už znáte z našeho webu. Co nejdřív dáme ukázky!

5.8.2012 Křest CD Crazy Classic

23.10. v 19 hod. se na Vás těšíme v divadle Semafor! Pokřtíme CD, na které se sami moc těšíme. Bude mít dvě tváře - jednou zábavnou a druhou zádumčivou. Jistě se dobře pobavíte u Navigace na melodii Bachovy Badinerie, Offenbachova Kankánu na téma plastických operací, Bocceriniho Menuetu o stavu vozovky v zimě, čeká Vás i Stand by me (Vladimírova namlouvací píseň) či Mexická. Zasnít se můžete u Dvořákova Larga, Debussyho Dívky s vlasy jako len, Ferriova Tajuplného ostrova či populární melodie Forever Young od skupiny Alphaville. Zkrátka záleží na náladě a rozpoložení. No a pro velký zájem přidáme několik bonusů z prvního CD, protože písně postupem času získávají nové rozměry, o které se chceme podělit. Těšte se s námi!

27.3.2012 Semafor v květnu

Pozor novinka! Od květnového Semaforu zavádíme 50% slevu pro studenty a posluchače ZTP, ZTP/P. Věříme, že to potěší.

Stránkování

<1 2 34 5 6 >