Novinky

20.3.2013 Piráti z Karibiku

Na našem koncertě v Semaforu představíme poprvé novou píseň - titulní melodii z velkofilmu Piráti z Karibiku. Doprovodí nás Zbyňka Šolcová s harfou.

23.2.2013 Chystáme další klip!

Tentokrát jsme využili sněhu a natočili notnou část klipu k Menuetu o sněhu. A že nám počasí opravdu přálo! :-) Kus písničky musíme natočit, až se oteplí, ale myslíme, že se máme na co těšit. Honza Wardach a Tomáš Dohnal byli naprosto skvělí, protáhli nás sněhem, už se těšíme na zpracování filmečku!

15.2.2013 Vtip za stovku na TV Barrandov

Po tři týdny budeme účinkovat v pořadu Vtip za stovku na TV Barrandov. Zazpíváme Šavlový tanec, O jídle sním a naši oblíbenou Badinerii! Termíny upřesníme :-)

24.1.2013 Náš nový videoklip

Chtěli jsme něco veselého a vtipného, aby to mělo odpich. Tak jsme přizvali Tomana Rychteru a Honzu Wardacha z parkourového týmu In Motion. Jsme nadšení, jak krásně se to povedlo! A TADY TO JE!

17.1.2013 TV Pětka

18.ledna bude krátké povídání v TV Pětka. A protože by Jana stejně nikoho nepustila ke slovu, bude tam sama a místo hádek o slovo se pustí klip :-)

30.12.2012 Tobogán ČRo2

Vystoupíme v silvestrovském přímém přenosu pořadu Tobogán na ČRo2. Už se moc těšíme na Aleše Cibulku i ostatní hosty. Uslyšíte nás mezi 14. a 15. hodinou přímo na Silvestra!

9.12.2012 Adventní koncerty

Kromě jednoho pražského vyprodaného koncertu budeme ještě do konce roku zpívat např. v Chodové Plané. Do Chodovaru pojedeme v neděli 16.12., kde od 18 hodin budeme vystupovat v krásném prostoru ve sladovně, v níž se každoročně konají vánoční koncerty. Pro tuto příležitost máme připravenou zbrusu novou píseň o pivu. O čem taky, když budeme zpívat přímo v Chodovaru. A pozor, Konec světa v Chožově se z technických důvodů odkládá na neurčito, což je vlastně velmi pozitivní zpráva :-)

26.10.2012 A zase něco pro zasmání :-)

Po křtu v Semaforu vznikl tenhle veselý článek v Super.cz

16.10.2012 Křest a písně na CD Crazy Classic (více...)

CD Crazy Classic je na světě! Křest, neboli jak sám kmotr vtipně podotkl Vítání občánků, proběhl v divadle Semafor 23.10. a kmotry byli Jitka Molavcová a Jiří Suchý. Moc jim děkujeme za překrásné vystoupení! Malá připomínka je na fotce Josefa Loudy.

27.9.2012 CD Crazy Classic - zprávy z terénu

Tak už máme konečnou verzi titulní stránky CD, kterou pro nás vytvořila naše kamarádka Beáta Trixi Makovičková. Je úžasná (obě - titulky i Trixi). Probíhají poslední míchačky ve studiu a CD už se začíná pěkně rýsovat. Nám se líbí moc a věříme, že se bude líbit i vám! Křtíme 23.10. v Semaforu, tak kdo chcete přijít, pospěšte si s koupí lístků, pěkně se nám to tam plní. Hlavně je to termín, do kterého se to prostě MUSÍ STIHNOUT :-) 

14.9.2012 CRAZY CLASSIC (více...)

Two Voices představují svoje nové CD Crazy Classic! 

19.8.2012 Fotografie na CD

Tak jsme se nechali vyfotit na obal CD a na plakáty. Krásné fotky to budou, určitě. Líčila nás Soňa Zuberová a fotografoval Jan Mudra, jehož fotografie už znáte z našeho webu. Co nejdřív dáme ukázky!

5.8.2012 Křest CD Crazy Classic

23.10. v 19 hod. se na Vás těšíme v divadle Semafor! Pokřtíme CD, na které se sami moc těšíme. Bude mít dvě tváře - jednou zábavnou a druhou zádumčivou. Jistě se dobře pobavíte u Navigace na melodii Bachovy Badinerie, Offenbachova Kankánu na téma plastických operací, Bocceriniho Menuetu o stavu vozovky v zimě, čeká Vás i Stand by me (Vladimírova namlouvací píseň) či Mexická. Zasnít se můžete u Dvořákova Larga, Debussyho Dívky s vlasy jako len, Ferriova Tajuplného ostrova či populární melodie Forever Young od skupiny Alphaville. Zkrátka záleží na náladě a rozpoložení. No a pro velký zájem přidáme několik bonusů z prvního CD, protože písně postupem času získávají nové rozměry, o které se chceme podělit. Těšte se s námi!

27.3.2012 Semafor v květnu

Pozor novinka! Od květnového Semaforu zavádíme 50% slevu pro studenty a posluchače ZTP, ZTP/P. Věříme, že to potěší.

27.3.2012 Něco pro zasmání:-)

Tak jsme se ocitli v bulváru. No jo, titulek je takový, aby si na to všichni klikli. Ale důležité je, že článek je o koncertě a že nám to tam všem sluší:-) Kdo by to náhodou přehlédl, najde článek TADY.

23.2.2012 Koncert v Malostranské besedě

Naše domovská scéna je sice v divadle Semafor, ale rozhodli jsme se využít ojedinělé příležitosti ke komornějšímu koncertu v Malostranské besedě. Už v neděli 26.února se na Vás těšíme!

23.2.2012 Nahrávky

Tak už tu máme nové ochutnávky z chystaného CD! V sekci Poslechněte si najdete ukázku Kankánu (s Gábinou), Badinerie (s Dájou) a Vladimírovy "sváděcí" písně Stand by me. A taky jednu pracovní nahrávku Patetické.

18.1.2012 Živě na jedničce

6.února v odpoledních hodinách jsme se představili ve vysílání ČT1 Živě na jedničce, tentokrát z Ostravy. Podívat se můžete TADY

22.12.2011 Krásné Vánoce!

I když teď jsou dny poněkud poznamenané smutkem, přece jen bychom rádi popřáli vše dobré nejen o svátcích, ale i do roku 2012. Ať máte kolem sebe hodně dobrých lidí, dost lásky, práce i peněz. A taky trochu štěstí:-) Krásné Vánoce!

1.12.2011 Jak se věci mají...

Jistě Vám neuniklo, že se vydání CD Crazy Classic muselo odložit. Asi už taky víte, že vystupujeme v novém složení, takže do roku 2012 vplouváme s čerstvými silami a svěžím větrem v plachtách. V partu klasického hlasu se objevují nové skvělé pěnice - Dája Šimíčková známá ze Shade Yadda (dříve působila v Sestrách Havelkových) a Gabriela Pešinová ze Státní opery. Důležité je, že koncertujeme a posluchači se na našich představeních stále dobře baví. CD se musí natočit v novém obsazení, ale stejně jako na koncertech repertoár i humor zůstávají. Bude na něm Cukrkandl (předehra z operety Netopýr), Navigace (Bachova Badinerie), Offenbachův Kankán na motivy plastických operací, Mexická či Stand by me (Vladimírova seznamovací), i Debussyho Dívka s vlasy jako len (úplně poetická) nebo kouzelný Bachův Air. A další, samozřejmě. Letos už to nebude, ale slibujeme, že to nebudeme zbytečně protahovat. Jsme tu pro vás! Díky, že chodíte i dál na naše koncerty a že nám zachováváte přízeň! Přejeme Vám všem vše dobré po celý příští rok 2012!

Stránkování

<1 2 34 5 6 >