Novinky

17.1.2013 TV Pětka

18.ledna bude krátké povídání v TV Pětka. A protože by Jana stejně nikoho nepustila ke slovu, bude tam sama a místo hádek o slovo se pustí klip :-)

30.12.2012 Tobogán ČRo2

Vystoupíme v silvestrovském přímém přenosu pořadu Tobogán na ČRo2. Už se moc těšíme na Aleše Cibulku i ostatní hosty. Uslyšíte nás mezi 14. a 15. hodinou přímo na Silvestra!

9.12.2012 Adventní koncerty

Kromě jednoho pražského vyprodaného koncertu budeme ještě do konce roku zpívat např. v Chodové Plané. Do Chodovaru pojedeme v neděli 16.12., kde od 18 hodin budeme vystupovat v krásném prostoru ve sladovně, v níž se každoročně konají vánoční koncerty. Pro tuto příležitost máme připravenou zbrusu novou píseň o pivu. O čem taky, když budeme zpívat přímo v Chodovaru. A pozor, Konec světa v Chožově se z technických důvodů odkládá na neurčito, což je vlastně velmi pozitivní zpráva :-)

26.10.2012 A zase něco pro zasmání :-)

Po křtu v Semaforu vznikl tenhle veselý článek v Super.cz

16.10.2012 Křest a písně na CD Crazy Classic (více...)

CD Crazy Classic je na světě! Křest, neboli jak sám kmotr vtipně podotkl Vítání občánků, proběhl v divadle Semafor 23.10. a kmotry byli Jitka Molavcová a Jiří Suchý. Moc jim děkujeme za překrásné vystoupení! Malá připomínka je na fotce Josefa Loudy.

27.9.2012 CD Crazy Classic - zprávy z terénu

Tak už máme konečnou verzi titulní stránky CD, kterou pro nás vytvořila naše kamarádka Beáta Trixi Makovičková. Je úžasná (obě - titulky i Trixi). Probíhají poslední míchačky ve studiu a CD už se začíná pěkně rýsovat. Nám se líbí moc a věříme, že se bude líbit i vám! Křtíme 23.10. v Semaforu, tak kdo chcete přijít, pospěšte si s koupí lístků, pěkně se nám to tam plní. Hlavně je to termín, do kterého se to prostě MUSÍ STIHNOUT :-) 

14.9.2012 CRAZY CLASSIC (více...)

Two Voices představují svoje nové CD Crazy Classic! 

19.8.2012 Fotografie na CD

Tak jsme se nechali vyfotit na obal CD a na plakáty. Krásné fotky to budou, určitě. Líčila nás Soňa Zuberová a fotografoval Jan Mudra, jehož fotografie už znáte z našeho webu. Co nejdřív dáme ukázky!

5.8.2012 Křest CD Crazy Classic

23.10. v 19 hod. se na Vás těšíme v divadle Semafor! Pokřtíme CD, na které se sami moc těšíme. Bude mít dvě tváře - jednou zábavnou a druhou zádumčivou. Jistě se dobře pobavíte u Navigace na melodii Bachovy Badinerie, Offenbachova Kankánu na téma plastických operací, Bocceriniho Menuetu o stavu vozovky v zimě, čeká Vás i Stand by me (Vladimírova namlouvací píseň) či Mexická. Zasnít se můžete u Dvořákova Larga, Debussyho Dívky s vlasy jako len, Ferriova Tajuplného ostrova či populární melodie Forever Young od skupiny Alphaville. Zkrátka záleží na náladě a rozpoložení. No a pro velký zájem přidáme několik bonusů z prvního CD, protože písně postupem času získávají nové rozměry, o které se chceme podělit. Těšte se s námi!

27.3.2012 Semafor v květnu

Pozor novinka! Od květnového Semaforu zavádíme 50% slevu pro studenty a posluchače ZTP, ZTP/P. Věříme, že to potěší.

27.3.2012 Něco pro zasmání:-)

Tak jsme se ocitli v bulváru. No jo, titulek je takový, aby si na to všichni klikli. Ale důležité je, že článek je o koncertě a že nám to tam všem sluší:-) Kdo by to náhodou přehlédl, najde článek TADY.

23.2.2012 Koncert v Malostranské besedě

Naše domovská scéna je sice v divadle Semafor, ale rozhodli jsme se využít ojedinělé příležitosti ke komornějšímu koncertu v Malostranské besedě. Už v neděli 26.února se na Vás těšíme!

23.2.2012 Nahrávky

Tak už tu máme nové ochutnávky z chystaného CD! V sekci Poslechněte si najdete ukázku Kankánu (s Gábinou), Badinerie (s Dájou) a Vladimírovy "sváděcí" písně Stand by me. A taky jednu pracovní nahrávku Patetické.

18.1.2012 Živě na jedničce

6.února v odpoledních hodinách jsme se představili ve vysílání ČT1 Živě na jedničce, tentokrát z Ostravy. Podívat se můžete TADY

22.12.2011 Krásné Vánoce!

I když teď jsou dny poněkud poznamenané smutkem, přece jen bychom rádi popřáli vše dobré nejen o svátcích, ale i do roku 2012. Ať máte kolem sebe hodně dobrých lidí, dost lásky, práce i peněz. A taky trochu štěstí:-) Krásné Vánoce!

1.12.2011 Jak se věci mají...

Jistě Vám neuniklo, že se vydání CD Crazy Classic muselo odložit. Asi už taky víte, že vystupujeme v novém složení, takže do roku 2012 vplouváme s čerstvými silami a svěžím větrem v plachtách. V partu klasického hlasu se objevují nové skvělé pěnice - Dája Šimíčková známá ze Shade Yadda (dříve působila v Sestrách Havelkových) a Gabriela Pešinová ze Státní opery. Důležité je, že koncertujeme a posluchači se na našich představeních stále dobře baví. CD se musí natočit v novém obsazení, ale stejně jako na koncertech repertoár i humor zůstávají. Bude na něm Cukrkandl (předehra z operety Netopýr), Navigace (Bachova Badinerie), Offenbachův Kankán na motivy plastických operací, Mexická či Stand by me (Vladimírova seznamovací), i Debussyho Dívka s vlasy jako len (úplně poetická) nebo kouzelný Bachův Air. A další, samozřejmě. Letos už to nebude, ale slibujeme, že to nebudeme zbytečně protahovat. Jsme tu pro vás! Díky, že chodíte i dál na naše koncerty a že nám zachováváte přízeň! Přejeme Vám všem vše dobré po celý příští rok 2012!

24.11.2011 ČRo Hradec Králové

Tuto sobotu 26.11. ve 20:10 hod bude ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové první část letošního vystoupení Two Voices s Václavem Větvičkou natáčeného v Miletíně. Jedná se o srpnový záznam, takže to vlastně bude historické:-)

1.11.2011 Vánoční koncert v Semaforu - Jana Rychterová a Vladimír Iljič Pecháček (více zde)

Charitativní adventní koncert věnovaný Nadačnímu fondu Veselý senior mají v režii písničkářka Jana Rychterová a houslista Vladimír Iljič Pecháček. Tato dvojice slibuje sama o sobě dostatek zábavy, ale pro tento koncert si přizvali několik hostů, kteří dokazují, že to, jestli je člověk skvělý a okouzlující, opravdu nezáleží na věku. Pozvání přijal např.publicista Jan Petránek či populární botanik Václav Větvička. Na pódiu se objeví také mim Ruda Papežík a v neposlední řadě patronka Nadačního fondu Veselý senior Tereza Kostková

1.7.2011 Je jaká je na ČRo 2 (více zde...)

Eva Kvasničková v pořadu Je jaká je 30.června 2011: "Jsou to ženy, které vzaly vážnou hudbu nevážně. Po svém si upravily skladby jako Mozartův Turecký pochod, Na krásném modrém Dunaji, Ragtime, nebo Humoresku. Jak ještě jinak si je přiblížit?

17.6.2011 Two Voices 3 (více zde...)

Letos v létě kromě dovolenkování budeme natáčet nové CD. Uslyšíte tam svoje oblíbené písně, které znáte z koncertů. Jen tak namátkou: 

Stránkování

<1 2 34 5 >