Novinky

2.7.2008 Frozen v ČT

Tak nás pořád někdo uhání, že si chce na stránkách poslechnout naše Frozen. Tak ať nejsme hamouni, podělíme se:-) V sobotu Frozen budeme zpívat na ČT1 v přímém přenosu. Ale jelikož se pro tyto účely musí písnička zkrátit na cca 3 minuty (nemůžeme být dvakrát delší než Karel Gott), neuslyšíte ji v celé kráse v pořadu Výzva, ale plnou verzi najdete o víkendu tady.

2.7.2008 Two Voices v pořadu Uvolněte se prosím

Naše vystoupení v pořadu J.Krause Uvolněte se, prosím v pátek 13.6., tedy Editin rozhovor a Šavlový tanec v podání dua Two Voices

2.7.2008 Rozhlasový pořad Tobogán - host Two Voices

V sobotu 28.6. v 11 hod. je Two Voices hostem natáčení rozhlasového Tobogánu v Divadle u Hasičů. Moderuje Aleš Cibulka. Zřejmě si tam po vystoupení nedáme ani kávu, protože hned po vysílání práskneme do koní a jedeme do Karlových Varů na natáčení přímého přenosu pořadu Výzva. Aleš Cibulka se hrozně radoval, že nebude jediný blázen, který v pátek a v sobotu pendluje mezi Prahou a Karlovými Vary mezi zkouškami a vysíláním - sám totiž bude v karlovarském soutěžním týmu:-)

27.6.2008 CD Two Voices je pokřtěno!!!

CD Two Voices je pokřtěno!!! Galerie Nová síň byla zaplněná do posledního místa, atmosféra veselá, prostě všechno se povedlo. Jediným stínem večera byla zpráva, že Naďu Konvalinkovou postihla těžká alergie, takže jsme jí alespoň poslali potlesk na pozdrav. 

Stránkování

<1 2 3 4 5 6