Vystoupení

Máte-li zájem o koncert, stačí napsat na mail evamaja@volny.cz, popř. zavolat na číslo tel: +420 603 986 436.

 

2022 

2. 5. (pondělí) Jana Rychterová a Hanka Švejnohová, Caféidoskop, Lazarská 8, 19 hod.

3. 5. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior, 19 hod. (host: Petr Špatina, hráč na skleněnou harfu)

4. 5. (středa) Jana Rychterová a Marie Formáčková, Malostranská beseda, Praha 1, 15 hod. (zadáno)

4. 5. (středa) Jana Rychterová a spol., 88. klubový večer - Modrý Beroun, Pivovar Berounský medvěd, 19 hod.

5. 5. (čtvrtek) Jana Rychterová a Hanka Švejnohová, DPS Brandýs nad Labem, 15 hod.

10. 5. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior, 19 hod.

11. 5. (středa) Šansony, host: Marie Formáčková, Konzervatoř J. Deyla, Maltézské nám., Praha 1, 19 hod.

14. 5. (sobota) Noční Mikrofórum, ČRo Dvojka, 22:30 (host: Ondřej Veverka, režisér)

19. 5. (čtvrtek) Jana Rychterová a Marie Formáčková, Caféidoskop, Lazarská 8, Praha 2, 19 hod.

21. 5. (sobota) Jana pro děti, slavnostní otevírání jezera, Doksy, 14 hod.

21. 5. (sobota) Srdcem v country, Jana hostem Milana Schmidta, Countryrádio, 18 hod.

24. 5. (úterý) návštěva v Odpoledni s Dvojkou, Český rozhlas Dvojka, 14:30

27. 5. (pátek) Jana 50+, narozeninový koncert, Malostranská beseda, Praha 1, 20 hod., vstupenky

28. 5. (sobota) Noční Mikrofórum, ČRo Dvojka, 22:30 (hosté: spisovatel Michal Vaníček, ilustrátor Václav Ráž)

30. 5. (pondělí) Two Voices, Divadlo U Valšů, Praha 1, 18 hod.

 

4. 6. (sobota) (sobota) Noční Mikrofórum, ČRo Dvojka, 22:30 (host: Margit Slimáková, specialistka na zdravotní výživu a prevenci)

7. 6. (úterý) Jana pro děti, pasování čtenářů, ZŠ Lázně Bělohrad, 16 hod.

8. 6. (středa) Šansony, host: Libuše Švormová, Konzervatoř J. Deyla, Maltézské nám., Praha 1, 19 hod.

9. 6. (čtvrtek) Jana pro děti, Svět knihy, Praha

10.6. (pátek) Jana pro děti, ZŠ Švehlova, 9:30

10. 6. (pátek) Jana pro děti, MŠ Lodička, Šestajovice, 15 hod.

11. 6. (sobota) Noční Mikrofórum, ČRo Dvojka, 22:30 (hosté: Denisa Grimmová a Jan Bubeníček, animátoři)

13. 6. (pondělí) Two Voices, Caféidoskop, Lazarská 8, Praha 2, 19 hod.

15. 6. (středa) Šansony ve tvrzi, host: Libuše Švormová, Chodovská tvrz, Praha, 18 hod.

16. 6. (čtvrtek) Jana pro děti, MŠ Havaj, 15 hod.

18. 6. (sobota) Jana pro děti, Mrač, 16 hod.

23. 6. (čtvrtek) Jana pro děti, MŠ Pardubice, 15:30

25. 6. (sobota) Jana pro děti, Janovice nad Úhlavou, 15 hod.

25. 6. (sobota) Noční Mikrofórum, ČRo Dvojka, 22:30 (host: Petr Špatina, hráč na skleněnou harfu) 

27. 6. (pondělí) Šansony ve tvrzi, host: Václav Větvička, 18 hod.

28. 6. (úterý) Jana pro děti, pasování čtenářů, MK Týniště nad Orlicí, 10 hod.

29. 6. (středa) Jana a spol., Salmovská literární kavárna, Praha 2, 19 hod.

 

16. 7. (sobota) Jana pro děti, Prima Fest, zábavní areál Šikland na Vysočině, 14 hod.

23. 7. (sobota) Jana a spol., Pivofest, Povrly, 16 hod.

6. 8. (sobota) Jana, moderování Kloboukového dne, Káraný

23. 8. (úterý) Jana a spol., Salmovská literární kavárna, Praha 2, 19 hod.

27. 8. (sobota) Jana a spol., Bystřice nad Pernštejnem

3. 9. (sobota) Moderování závodů Pražské organizace vozíčkářů Hvězda 2022