Vystoupení

2022 

3. 9. (sobota) Noční Mikrofórum, host: prim. MUDr. Jarmila Zipserová, ČRo Dvojka, 22:30

10. 9. (sobota) Jana a spol., Slavnosti jablek a medu, Chrast, 16 hod.

13. 9. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior, host: herec Václav Marhold, 19 hod.

14. 9. (středa) Šansony (host: Libuše Švormová), sál Konzervatoře Jana Deyla, Maltézské nám., Praha 2, 19 hod.

17. 9. (sobota) Pragtet, Litoměřice, 13 hod.

17. 9. (sobota) Noční Mikrofórum, hosté: Monika a Libor Weberovi, vztahoví koučové, ČRo Dvojka, 22:30

20. 9. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior, host: genetička Halina Šimková, 19 hod.

21. 9. (středa) Šansony ve tvrzi (host: Libuše Švormová), Chodovská tvrz, Praha 12, 18 hod.

24. 9. (sobota) Popletené čarohrátky, Jana pro děti, KD Nejdek, 15 hod.

26. 9. (pondělí) koncert, Salmovská literární kavárna, Salmovská 16, Praha 2, 19 hod., rezervace 

27. 9. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior, 19 hod.

28. 9. (středa) Páté přes desáté, Jana Rychterová a Ivo Šmoldas, Chodovská tvrz, Praha, 18 hod., vstupenky

30. 9. (pátek) koncert, LABYRINTfestLabyrint klub, Španělská 10, Praha 2, vstupenky

 

 

1. 10. (sobota) Noční Mikrofórum, host: Denisa Kimlová, spisovatelka, ČRo Dvojka, 22:30

3. 10. (pondělí) MŠ Soběslav, 15:30

4. 10. (úterý) Moderování křtu, Toulcův dvůr, 16 hod.

4. 10. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior, 19 hod.

6. 10. (čtvrtek) divadlo, Láska za psa, Divadlo K. Hackera, Praha, 19 hod., VYPRODÁNO

7. 10. (pátek) Malé vzpomínky na velké ženy, pořad s M. Formáčkovou, „Pětašedesát“, Riegerova 65, Úvaly, 18 hod.

8. 10. (sobota) divadlo, Láska za psa, benefiční představení pro Centrum Anabell, Klub Leitnerka, Brno, 19 hod.

10. 10. (pondělí) Jana a spol., Praha (firemní večer)

11. 10. (úterý) Odpolední vysílání a Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior, 16 - 19 hod.

12. 10. (středa) Šansony (host: František Novotný), sál Konzervatoře Jana Deyla, Maltézské nám., Praha 2, 19 hod.

13. 10. (čtvrtek) divadlo, Láska za psa, Divadlo K. Hackera, Praha, 19 hod., vstupenky 

18. 10. (úterý) Odpolední vysílání a Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior, 16 - 19 hod.

19. 10. (středa) Šansony ve tvrzi (host: František Novotný), Chodovská tvrz, Praha 12, 18 hod.

20. 10. (čtvrtek) Tajemství Lucerny, pořad s M. Formáčkovou, Caféidoskop, Lazarská 8, Praha 2, 19 hod.

25. 10. (úterý) Odpolední vysílání a Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior, 16 - 19 hod.

 

 

10. 11. (čtvrtek) Malá etiketa, KC 12, Praha, 10 hod. (pro školy)

16. 11. (středa) Šansony, sál Konzervatoře Jana Deyla, Maltézské nám., Praha 2, 19 hod.

20. 11. (neděle) koncert, Salmovská literární kavárna, Salmovská 16, Praha 2, 18 hod.

23. 11. (středa) Šansony ve tvrzi, Chodovská tvrz, Praha 12, 18 hod., vstupenky

 

 

3. 12  (sobota) Čertoviny, D Klub, Plzeň, 16 hod. 

5. 12. (pondělí) Čertoviny, MŠ Havaj, Praha

6. 12. (úterý) Čertoviny, MŠ Prosek, Praha

9. 12. (pátek) Vánoční koncert, Chotěšany

11. 12. (neděle) Adventní koncert, kaple Panny Marie Sněžné, Žernov, 17 hod.

14. 12. (středa) Vánoční šansony, sál Konzervatoře Jana Deyla, Maltézské nám., Praha 2, 19 hod.

15. 12. (čtvrtek) Moderování akce Kroužkování, Staroměstské nám., Praha, 14 hod.

19. 12. (pondělí) Sněhulákoviny, Klatovy, 15 hod.

21. 12. (středa) Vánoční Šansony ve tvrzi, Chodovská tvrz, Praha 12, 18 hod., vstupenky

30. 12. (čtvttek) Vánoční koncert, Salmovská, Praha 2, 19 hod.

 

2023

4. 1. (čtvtek) Novoroční koncert, Malostranská beseda, Praha 1, 20 hod.