co už všechno bylo...

9.3.2014 CD Tak hraj!

CD Tak hraj je na světě! Máme z něho radost a rádi se o ni podělíme. CD si můžete objednat zde v e-shopu, v rozhlasové prodejně na Vinohradské třídě v Praze a od 16.5. bude v prodejnách Bontonland.

30.8.2013 Natáčíme nové CD

O prázdninách jsme natáčeli další CD písniček ve studiu 3bees v Jinočanech. Bude to krásné cédéčko, už se moc těšíme. Natočená je písnička Pošťácká, Argentinec, O Sáře a Khonovi, zkrátka všechny ty pecky, které už znáte z koncertů. Nebude chybět ovšem ani trocha tichých niterných písní, jako například Můj anděli nebo Co jste to hrál. Na nahrávce se objeví i pár hostů, zkrátka bude to krásné. Těšte se s námi!

1.6.2013 Veřejná rozhlasová nahrávka v Lázních Bělohradě

V pátek 16. srpna v 19 hodin v lázeňském sále v Lázních Bělohradě vystoupí šansoniérka Jana Rychterová s houslistou Vladimírem Iljičem Pecháčkem, slova se ujme populární botanik RNDr. Václav Větvička, který bude číst fejetony ze svých knih, které jsou vzpomínkami na rozhlasová Dobrá jitra. A protože je to pořad divácky oblíbený, veselý i poetický, chceme se podělit nejen s diváky, kteří budou na místě, ale i s rozhlasovými posluchači. Celý večer natočí Český Rozhlas Hradec Králové. Přijďte, můžete být u toho!

9.12.2012 Přidejte se na naši stránku na Facebooku

I když se snažíme neustále doplňovat fotky a informace, přece jen se stává, že na Facebooku, který je pro tohle konání trochu pružnější, je toho víc. Pokud chcete sledovat novinky i tam, rádi Vás přivítáme jako fanoušky stránky Jana Rychterová a Vladimír Iljič Pecháček ZDE.

19.4.2012 Luxor - křest knihy Olgy Struskové

V Luxoru byla 12.4. pokřtěná kniha Olgy Struskové Jak úspěšně (ne)stárnout aneb Sexy až do hrobu. Kromě toho, že tam byla velká koncentrace úžasných žen, byla také skvělá atmosféra. Fotky Jany pořídil Josef Louda, další patří do archivu Olgy Struskové.

31.1.2012 Koncert s autorským čtením Václava Větvičky

Pořad, ve kterém je poutavé vyprávění a čtení populárního botanika RNDr.Václava Větvičky prokládáno písněmi J.Rychterové. Václav Větvička čte ze svých knih, které jsou vzpomínkami na jeho rozhlasová Dobrá jitra na ČRo2 Praha. Jeho vyprávění o cestování, zajímavostech i lidech je vtipné, odlehčené a hluboce lidské. Dvojice Rychterová - Pecháček pak pořad dotváří písničkami o životě, jídle i pití, o lidských radostech i strastech. Písně i čtené fejetony se přizpůsobují ročnímu období i některým příležitostem (Vánoce, Velikonoce...). Divácky velmi úspěšný pořad pohladí po duši i rozveselí. Atmosféru pořadu Vám přiblíží fotogalerie.

23.10.2011 Veselé Vánoce s Veselým seniorem

Neděle 11.12.2011 v 19 hod., 
Divadlo Semafor, Dejvická 27, Praha 6 

Charitativní adventní koncert věnovaný Nadačnímu fondu Veselý senior mají v režii písničkářka Jana Rychterová a houslista Vladimír Iljič Pecháček. Tato dvojice slibuje sama o sobě dostatek zábavy, ale pro tento koncert si přizvali několik hostů, kteří dokazují, že to, jestli je člověk skvělý a okouzlující, opravdu nezáleží na věku. Pozvání přijal např.publicista Jan Petránek či populární botanik Václav Větvička. Na pódiu se objeví také mim Ruda Papežík a v neposlední řadě patronka Nadačního fondu Veselý senior Tereza Kostková
 Šansony Jany Rychterové jsou zárukou kvality, skvělých textů i charismatického ztvárnění, houslista V.I.Pecháček se pak neomezuje pouze na hru na housle, ale zajišťuje vtipného ducha večera. Veselé i poetické písně o lásce, žloutkových věnečcích či dalších krásných obrazech doplní samozřejmě koledy, které si může zazpívat celý sál. Jako vánoční překvapení zazpíváme také několik písní s Two VoicesSvojí účastí podpoříte nejen dobrou atmosféru, ale hlavně Nadační fond Veselý senior, kterému bude věnován výtěžek koncertu. Více na www.janarychterova.cz a www.veselysenior.czVSTUPENKY ZDE

22.10.2011 Koncert v Salmovské 27.12.2011

27.12.(úterý) Jana a Vladimír - Salmovská literární kavárna, Salmovská 16, Praha 2, v 19.30 hod. 

17.4.2011 Dokument z Domova sv.Karla Boromejského

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1185258379-cesty-viry/211562215500002-pozvi-mne-dal/

17.8.2010 Lenoška Ivo Šmoldase

Několik fotografií z Týna nad Vltavou z natáčení pořadu Lenoška Ivo Šmoldase pro ČRo2 Praha - http://www.rozhlas.cz/praha/porady/_galerie/703152?type=image&pozice=1

4.5.2010 Josefína

Tak jsem si říkala, že si poslechnu, jak jsem zpívala kdysi dávno... A po ránu mi ta písnička udělala hezkou náladu:-) http://www.twovoices.cz/josefina

24.3.2010 Lenoška Ivo Šmoldase

Kdo jste v neděli nestihl na ČRo2 nový pořad Lenoška Ivo Šmoldase, ve kterém jsem byla hostem spolu s Petrem Šmolkou, můžete si pořad poslechnout ZDE. Jediné, co vás asi nepotěší, je, že v záznamu nejsou písničky, což u mě bývá to hlavní:-) Ale alespoň pro připomenutí atmosféry...

10.2.2010 Jazyky

Protože nás v rámci Two Voices čeká i nějaké to zahraniční vystoupení, rozhodla jsem se, že stydím za svoji jazykovou vybavenost a musím ji trochu vylepšit. Prvních 14 dní v březnu tedy nezpívám, a když, tak anglicky. Budu přímo TAM a doufám, že nepotkám nikoho, kdo na mě promluví česky:-)

10.12.2009 Videa ze Semaforu - jako hosté Radka Tomáška

Na zastávce tramvaje - http://www.youtube.com/watch?v=aqDh-TKI9-M

29.4.2009 Něco nového pro ucho

Včera v Salmovské zazněla nejen staronová píseň o Sáře a Khonovi, ale také úplně nová "jednoduše hodná" písnička Až bude ti země malá. Je vidět, že se opět vrátily staré dobré časy, kdy na každé Salmovce zazněla nějaká novinka. Zpívala se také ukázka z tvorby Two Voices, ještě čerstvá skladba Pro Elišku. Vypadá to, že bude opět úspěšná:-)

25.3.2009 Řekli mi lidi

Abyste na našich stránkách měli kromě videoklipu Two Voices i nějakou změnu, dala jsem do sekce Poslechněte si jednu starší písničku.

24.2.2009 Mrak

23.2.2009 jsme na koncertě v Semaforu pokřtili CD Mrak. Kmotry se stali Jitka Molavcová a Jiří Suchý, svoje slovo připojil prof.Milan Jíra a naše semaforské působení "vykopnul" taky Jan Petránek, kterého si s Editou soukromě přezdíváme Jan Petránek Google.com, protože ví snad všechno na světě:-) Za pár dní se ve fotogalerii objeví pár fotek, zatím jich je několik v novinkách (fotky M.Horáčkové a J.Hellera). Tak. A teď asi budu pár dní odpočívat...

20.10.2008 Pro Elišku

Vypadá to, že mě zase políbila múza:--) Konečně jsem navázala na inspiraci k otextování sonáty "Pro Elišku".  V nejbližších dnech zase nebudu spát a budu si zpívat Beethovena...

15.10.2008 Šanson - věc veřejná

20.10. a 12.11. jsem pozvaná jako host mého oblíbeného sdružení Šanson - věc veřejná. V pondělí 20.11. je představení v Chodovské tvrzi (Praha 4) a ve středu 12.11. v Deylově konzervatoři na Maltézském náměstí (Praha 1). Na druhém koncertě bude po dlouhé době natáčet ČRo2. Jste srdečně zváni!

8.7.2008 Nové CD šansonů

V červenci 2008 jsem za přísného dozoru Jaroslava Krčka natočila třetí šansonové CD. Slíbila jsem, že to bude hotové do koncertu v Mladé Boleslavi v říjnu t.r. Jenže člověk někdy míní a ... zkrátka nastaly nějaké technické problémy a všechno se zdrží. Doufám, že to nebude trvat dlouho, tak nám držte palce! Na CD budou všechny nové písničky, na housle hraje Vladimír Iljič Pecháček i Lenka Uhlíková, v písničce Mrak dokonce spolu. Stejně jako na koncertech bude trochu smutno i dost veselo.

Chechtací

Tak tady je konečně malá ochutnávka z nového CD:-)