Novinky

1.11.2011 Vánoční koncert v Semaforu - Jana Rychterová a Vladimír Iljič Pecháček (více zde)

Charitativní adventní koncert věnovaný Nadačnímu fondu Veselý senior mají v režii písničkářka Jana Rychterová a houslista Vladimír Iljič Pecháček. Tato dvojice slibuje sama o sobě dostatek zábavy, ale pro tento koncert si přizvali několik hostů, kteří dokazují, že to, jestli je člověk skvělý a okouzlující, opravdu nezáleží na věku. Pozvání přijal např.publicista Jan Petránek či populární botanik Václav Větvička. Na pódiu se objeví také mim Ruda Papežík a v neposlední řadě patronka Nadačního fondu Veselý senior Tereza Kostková

1.7.2011 Je jaká je na ČRo 2 (více zde...)

Eva Kvasničková v pořadu Je jaká je 30.června 2011: "Jsou to ženy, které vzaly vážnou hudbu nevážně. Po svém si upravily skladby jako Mozartův Turecký pochod, Na krásném modrém Dunaji, Ragtime, nebo Humoresku. Jak ještě jinak si je přiblížit?

17.6.2011 Two Voices 3 (více zde...)

Letos v létě kromě dovolenkování budeme natáčet nové CD. Uslyšíte tam svoje oblíbené písně, které znáte z koncertů. Jen tak namátkou: 

17.1.2011 Two Voices a Václav Větvička

Již potřetí se na zámku Štiřín konal krásný večer, na kterém se prolínal zpěv Two Voices se čtením RNDr.Václava Větvičky z jeho knih fejetonů. Zatímco Václav Větvička neuvěřitelně poutavě uvádí lidské příběhy ve spojení se záhadami přírody a květeny, naším úkolem je přiblížit posluchačům klasickou hudbu v netradičním pojetí. Dohromady je z toho báječný večer, na kterém se diváci pobaví, dojmou i poučí. Václav Větvička je miláčkem publika známý například z Dobrých jiter Českého rozhlasu 2 a je pro nás čest, že projevil zájem s tímto pořadem společně s námi navštívit i další místa v naší zemi. Možná přijedeme právě k Vám!

6.1.2011 Tobogán 15.ledna 2011

15.ledna jsme pozváni (všichni tři) jako hudební hosté do natáčení pořadu Tobogán pro Český rozhlas 2. V Divadle U Hasičů se sejdeme s Václavem Větvičkou, se kterým vystupujeme už den předtím, v pátek 14.ledna, na štiřínském zámku. Bude to takový "větvičkový" víkend. Pokud chcete Tobogán slyšet, nalaďte si ČRo2 v sobotu v 11 hodin. Pustit si můžete také on-line vysílání na http://www.rozhlas.cz/portal/portal/ 

1.9.2010 Talentmánie na Nově

Kdo se nestačil podívat na televizi, najde naše vystoupení tady: http://talentmania.nova.cz/clanek/novinky/3-finale-two-voices-vs-peter-ondria.html

10.6.2010 Nadační fond Pepina

28.5. jsme zazpívaly pro Nadační fond Pepina v KD Koruna v Hořicích v Podkrkonoší. Koncert to byl naprosto báječný, společnost vynikající a atmosféra dokonalá. Celou tu záležitost natáčel Český rozhlas 2, záznam si můžete poslechnout 19.6. na ČRo2.

12.5.2010 ČRo2 Two Voices a Editiny oblíbené kapky na kašel

Spolupráce s ČRo2 je pro nás vždycky příjemná. Do června nás čekají ještě dvě natáčení Radiodárku, jedno z Hořic v Podkrkonoší a druhé z Poděbrad. Dobře je nám ale i ve studio, obzvlášť s Vláďou Krocem. Máme tady dvě fotky z povídání u něho ve studiu. Kdybychom byly bývaly věděly, že se máme namalovat, i když jdeme jenom mluvit... Snad nás tu ale poznáte. Kromě Vladimíra Kroce se s námi vyfotily i Editiny oblíbené kapky na kašel.

10.2.2010 Semafor

V Semaforu jsme měly hosta, úžasného mima Rudu Papežíka. Vzhledem k tomu, že k nám zapadl, jako by byl náš vlastní, z hosta se stal stálý host a našich akcí se účastní rád, tvořivě a hlavně skvěle! Teď je na Janě, aby zase složila nějaký ten text, protože z Mexické a Stand by me se také pomalu stávají stálice a je nutno vymyslet něco nového. Těšíme se na Vás v Semaforu 9.6. Objednat vstupenky můžete ZDE.

21.1.2010 HELP HAITI

Hlavní město Praha, Česká televize, Český rozhlas Regina a Člověk v tísni pořádají humanitární koncert na pomoc obětem zemětřesení na Haiti. Na koncertu 21. ledna 2010 od 13.00 do 21.00 hodin na Staroměstském náměstí vystoupí více než 30 interpretů a hostů. Součástí koncertu Help Haiti je  finanční sbírka formou DMS SOSHAITI na číslo 87777.

15.11.2009 Nové video na youtube.com

Podívejte se na Fotbalovou píseň, jak byla ztvárněna při křtu CD. My jsme se smát nesměly, my jsme naopak musely dozpívat až do konce. Ale vy si tu užijte:-)

7.10.2009 křest CD Two Voices - TWO Two Voices a Eva Holubová

Máme pokřtěno! Kmotra Eva Holubová byla dokonalá. Krásná, vtipná, stručná. Tak jsme jí za odměnu zazpívaly píseň Pro Elišku (je o krizi ženy středního věku, takže jsme si to užily všechny). Jan Petránek, autor sleevenotu v CD, podotkl, že jsme si z večera udělaly holubník, ovšem stejně jako náš hudební režisér Jaroslav Krček se jej aktivně, radostně a rád účastnil. Zkrátka bylo veselo. Nejveseleji bylo při poslední Fotbalové písni, kdy na pódium nečekanně vtrhla tluba fotbalistů, kteří předváděli vše, o čem jsme zpívaly (Janě bylo divné, že manžel chce, aby vyprala dresy pro celé jeho fotbalové mužstvo, ale tohle ji fakt nenapadlo..:-). Je s podivem, že jsme píseň dokonnčili až do konce. Obzvlášť, když v trenýrkách a dresu přišel i Vladimír Iljič Pecháček s houslemi. Tady najdete šest fotografií přímo ze křtu. A protože se povedlo najít fotoaparát zapomenutý v taxíku, ve fotogalerii je obrázků ještě víc.

25.8.2009 Šemanovice

19.září budeme hosty natáčení Českého rozhlasu v Nostalgické myši v Šemanovicích. Prý tam je skvělé publikum, ovšem jiné by tam Ondřej Suchý určitě nepustil:-) Věříme, že to bude zábavné, protože tento díl bude využit pro silvestrovský program ČRo2. Více si počtete na http://www.semanovice.cz/index.asp?a=1&id=98211417 na oficiálních stránkách Ondřeje Suchého.

29.7.2009 CD

Tak máme dobrou zprávu. Jsme vyfocené, hudební režisér Jaroslav Krček ve zdraví přežil natáčení s námi, Vladimír Iljič Pecháček krásně zahrál na housle a na perkuse nám zahrál Václav Česák (pokud si myslíte, že ho znáte jako sochaře, nemýlíte se:-). Teď se bude míchat, vylepšovat, tvořit obal, budeme se nervovat, aby se to všechno stihlo do křtu 6.10. v Semaforu, ale věříme, že všechno dobře dopadne. Držte nám palce!

4.7.2009 Two Voices ve Varšavě

2.7. jsme vystoupily ve velkém sále Hudební akademie Fryderyka Chopina ve Varšavě. Musíme uznat, že je velmi příjemné, když se při Šavlovém tanci začnou smát i distingovaní jedinci z diplomatických kruhů:-) Ale jinak jsme byli vesměs vážné, zazpívaly jsme výběr písní B.Martinů v našem pojetí, několik českých a švédských lidových písní. Velký úspěch sklidil i náš houslista Vladimír Iljič Pecháček, když se v Si god afton och god kväl přidal k poslední sloce zvonivým "sopránem". Jen doufáme, že se nedá na sólovou dráhu kontratenoristy. Švédskému velvyslanci jsme udělaly radost naší švédštinou, ale i písní Money, money švédské skupiny ABBA.

25.6.2009 Dva nové rozhovory

V sekci Média jsme pro vás připravily dva nové rozhovory - z Deníku a z magazínu Styl deníku Právo.

15.6.2009 Osudová

Jana vám to prostě musí sdělit - právě se pustila do Osudové. Chceme ji mít na CD, které se bude na podzim křtít, takže má co dělat. Text bude o jejím kladném vztahu k betonu:-)

14.6.2009 Chvíli při mně stůj

V sekci "Poslechněte si" je nová ochutnávka z připravovaného CD. Legrace tam je dost, takže jsme tentokrát zvolily jednu tichou modlitbu.

Stránkování

<1 2 3 45 >