Novinky

27.3.2012 Něco pro zasmání:-)

Tak jsme se ocitli v bulváru. No jo, titulek je takový, aby si na to všichni klikli. Ale důležité je, že článek je o koncertě a že nám to tam všem sluší:-) Kdo by to náhodou přehlédl, najde článek TADY.

23.2.2012 Koncert v Malostranské besedě

Naše domovská scéna je sice v divadle Semafor, ale rozhodli jsme se využít ojedinělé příležitosti ke komornějšímu koncertu v Malostranské besedě. Už v neděli 26.února se na Vás těšíme!

23.2.2012 Nahrávky

Tak už tu máme nové ochutnávky z chystaného CD! V sekci Poslechněte si najdete ukázku Kankánu (s Gábinou), Badinerie (s Dájou) a Vladimírovy "sváděcí" písně Stand by me. A taky jednu pracovní nahrávku Patetické.

18.1.2012 Živě na jedničce

6.února v odpoledních hodinách jsme se představili ve vysílání ČT1 Živě na jedničce, tentokrát z Ostravy. Podívat se můžete TADY

22.12.2011 Krásné Vánoce!

I když teď jsou dny poněkud poznamenané smutkem, přece jen bychom rádi popřáli vše dobré nejen o svátcích, ale i do roku 2012. Ať máte kolem sebe hodně dobrých lidí, dost lásky, práce i peněz. A taky trochu štěstí:-) Krásné Vánoce!

1.12.2011 Jak se věci mají...

Jistě Vám neuniklo, že se vydání CD Crazy Classic muselo odložit. Asi už taky víte, že vystupujeme v novém složení, takže do roku 2012 vplouváme s čerstvými silami a svěžím větrem v plachtách. V partu klasického hlasu se objevují nové skvělé pěnice - Dája Šimíčková známá ze Shade Yadda (dříve působila v Sestrách Havelkových) a Gabriela Pešinová ze Státní opery. Důležité je, že koncertujeme a posluchači se na našich představeních stále dobře baví. CD se musí natočit v novém obsazení, ale stejně jako na koncertech repertoár i humor zůstávají. Bude na něm Cukrkandl (předehra z operety Netopýr), Navigace (Bachova Badinerie), Offenbachův Kankán na motivy plastických operací, Mexická či Stand by me (Vladimírova seznamovací), i Debussyho Dívka s vlasy jako len (úplně poetická) nebo kouzelný Bachův Air. A další, samozřejmě. Letos už to nebude, ale slibujeme, že to nebudeme zbytečně protahovat. Jsme tu pro vás! Díky, že chodíte i dál na naše koncerty a že nám zachováváte přízeň! Přejeme Vám všem vše dobré po celý příští rok 2012!

24.11.2011 ČRo Hradec Králové

Tuto sobotu 26.11. ve 20:10 hod bude ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové první část letošního vystoupení Two Voices s Václavem Větvičkou natáčeného v Miletíně. Jedná se o srpnový záznam, takže to vlastně bude historické:-)

1.11.2011 Vánoční koncert v Semaforu - Jana Rychterová a Vladimír Iljič Pecháček (více zde)

Charitativní adventní koncert věnovaný Nadačnímu fondu Veselý senior mají v režii písničkářka Jana Rychterová a houslista Vladimír Iljič Pecháček. Tato dvojice slibuje sama o sobě dostatek zábavy, ale pro tento koncert si přizvali několik hostů, kteří dokazují, že to, jestli je člověk skvělý a okouzlující, opravdu nezáleží na věku. Pozvání přijal např.publicista Jan Petránek či populární botanik Václav Větvička. Na pódiu se objeví také mim Ruda Papežík a v neposlední řadě patronka Nadačního fondu Veselý senior Tereza Kostková

1.7.2011 Je jaká je na ČRo 2 (více zde...)

Eva Kvasničková v pořadu Je jaká je 30.června 2011: "Jsou to ženy, které vzaly vážnou hudbu nevážně. Po svém si upravily skladby jako Mozartův Turecký pochod, Na krásném modrém Dunaji, Ragtime, nebo Humoresku. Jak ještě jinak si je přiblížit?

17.6.2011 Two Voices 3 (více zde...)

Letos v létě kromě dovolenkování budeme natáčet nové CD. Uslyšíte tam svoje oblíbené písně, které znáte z koncertů. Jen tak namátkou: 

17.1.2011 Two Voices a Václav Větvička

Již potřetí se na zámku Štiřín konal krásný večer, na kterém se prolínal zpěv Two Voices se čtením RNDr.Václava Větvičky z jeho knih fejetonů. Zatímco Václav Větvička neuvěřitelně poutavě uvádí lidské příběhy ve spojení se záhadami přírody a květeny, naším úkolem je přiblížit posluchačům klasickou hudbu v netradičním pojetí. Dohromady je z toho báječný večer, na kterém se diváci pobaví, dojmou i poučí. Václav Větvička je miláčkem publika známý například z Dobrých jiter Českého rozhlasu 2 a je pro nás čest, že projevil zájem s tímto pořadem společně s námi navštívit i další místa v naší zemi. Možná přijedeme právě k Vám!

6.1.2011 Tobogán 15.ledna 2011

15.ledna jsme pozváni (všichni tři) jako hudební hosté do natáčení pořadu Tobogán pro Český rozhlas 2. V Divadle U Hasičů se sejdeme s Václavem Větvičkou, se kterým vystupujeme už den předtím, v pátek 14.ledna, na štiřínském zámku. Bude to takový "větvičkový" víkend. Pokud chcete Tobogán slyšet, nalaďte si ČRo2 v sobotu v 11 hodin. Pustit si můžete také on-line vysílání na http://www.rozhlas.cz/portal/portal/ 

1.9.2010 Talentmánie na Nově

Kdo se nestačil podívat na televizi, najde naše vystoupení tady: http://talentmania.nova.cz/clanek/novinky/3-finale-two-voices-vs-peter-ondria.html

10.6.2010 Nadační fond Pepina

28.5. jsme zazpívaly pro Nadační fond Pepina v KD Koruna v Hořicích v Podkrkonoší. Koncert to byl naprosto báječný, společnost vynikající a atmosféra dokonalá. Celou tu záležitost natáčel Český rozhlas 2, záznam si můžete poslechnout 19.6. na ČRo2.

12.5.2010 ČRo2 Two Voices a Editiny oblíbené kapky na kašel

Spolupráce s ČRo2 je pro nás vždycky příjemná. Do června nás čekají ještě dvě natáčení Radiodárku, jedno z Hořic v Podkrkonoší a druhé z Poděbrad. Dobře je nám ale i ve studio, obzvlášť s Vláďou Krocem. Máme tady dvě fotky z povídání u něho ve studiu. Kdybychom byly bývaly věděly, že se máme namalovat, i když jdeme jenom mluvit... Snad nás tu ale poznáte. Kromě Vladimíra Kroce se s námi vyfotily i Editiny oblíbené kapky na kašel.

10.2.2010 Semafor

V Semaforu jsme měly hosta, úžasného mima Rudu Papežíka. Vzhledem k tomu, že k nám zapadl, jako by byl náš vlastní, z hosta se stal stálý host a našich akcí se účastní rád, tvořivě a hlavně skvěle! Teď je na Janě, aby zase složila nějaký ten text, protože z Mexické a Stand by me se také pomalu stávají stálice a je nutno vymyslet něco nového. Těšíme se na Vás v Semaforu 9.6. Objednat vstupenky můžete ZDE.

21.1.2010 HELP HAITI

Hlavní město Praha, Česká televize, Český rozhlas Regina a Člověk v tísni pořádají humanitární koncert na pomoc obětem zemětřesení na Haiti. Na koncertu 21. ledna 2010 od 13.00 do 21.00 hodin na Staroměstském náměstí vystoupí více než 30 interpretů a hostů. Součástí koncertu Help Haiti je  finanční sbírka formou DMS SOSHAITI na číslo 87777.

15.11.2009 Nové video na youtube.com

Podívejte se na Fotbalovou píseň, jak byla ztvárněna při křtu CD. My jsme se smát nesměly, my jsme naopak musely dozpívat až do konce. Ale vy si tu užijte:-)

Stránkování

<1 2 3 45 6 >