HELP HAITI

21.1.2010

Hlavní město Praha, Česká televize, Český rozhlas Regina a Člověk v tísni pořádají humanitární koncert na pomoc obětem zemětřesení na Haiti. Na koncertu 21. ledna 2010 od 13.00 do 21.00 hodin na Staroměstském náměstí vystoupí více než 30 interpretů a hostů. Součástí koncertu Help Haiti je  finanční sbírka formou DMS SOSHAITI na číslo 87777.

„Následky zemětřesení na Haiti nás nemohly nechat chladnými. Ve spolupráci s hlavním městem a dalšími partnery jsme se rozhodli uspořádat tento mimořádný koncert na pomoc postiženým,“ říká Karel Zajíc, šéfredaktor Reginy.

„Koncertem snažení města o zmírnění následků zemětřesení na Haiti nekončí. Na základě průzkumu aktuálních potřeb a konzultací s humanitárními organizacemi působícími na místě neštěstí jsme se rozhodli věnovat na pomoc Haiti 11 850 tisíc korun. Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy také nabídla možnost zapůjčení mobilní ošetřovací stanice Golem, která může být potřebná ve fázi ošetření zraněných,“ uvedl primátor hl. m. Prahy Pavel Bém.

Loading...

Novinky