Novinky

Novinky

Po vítězství v Západočeské Portě jsem se umístila 2. na celostátním finále Porty 2022. Mám z toho obrovskou radost! A velká gratulace vítězné skupině VeHiBa!

3.12.2021 Písničky pro děti na Stream.cz

Na Stream.cz se před časem objevila sekce dětských pořadů a u toho nemůžu chybět :-) Mrkněte se tam, každých 14 dní tam bude přibývat jedna písnička i s povídáním. Vezměte tam svoje děti nebo vnoučata :-)

28.12.2020 Argentinec hitem roku 2020 v rozhlasové hitparádě!

Písnička Argentinec po roční účasti v hitparádě Česká dvanáctka na ČRo Dvojka vyhrála titul HIT ROKU 2020!!! Všem, co mě podpořili a posílali sms, moc děkuju - je mi ctí a státním svátkem! Když k tomu připočítám úspěch písničky Víno a krásné 1. místo v soutěži Notování, díky za rok 2020!

28.12.2020 Adventní koncert - online z Chodovské tvrze

I letos jsme si vánočně zazpívali - připomeňte si atmosféru online koncertu v Chodovské tvrzi - klikněte SEM

14.5.2020 Online koncert Na křídlech ptáků a andělů

Přátelé, kdo jste promeškal náš první online koncert, pro toho mám další pozvánku - koncert Na křídlech ptáků a andělů, který odehrajeme v rámci ALLfestu (Allfest.cz - Alchymistické Litoměřice 2020). Jak z názvu festivalu vyplývá, písně budou jemné, něžné, éterické, meditativní, plné rozevlátých křídel. A jako překvapení budeme mít hosta nejúžasnějšího - bude to Dája Šimíčková, se kterou zapějeme několik vzdušných písní jako Two Voices. Koncert bude večerní, čas ještě upřesním, budeme rádi, když se přidáte.
Víc informací najdete na https://www.allfest.cz/… - registrace je dobrovolná (to je spíš informace pro pořadatele, aby věděli, ze kterých končin lidé přicházejí), vstupné je doporučené, ale taktéž dobrovolné, jednotliví účinkující dostanou variabilní symbol.

14.5.2020 Skoro-po-koronavirový blues

Snad poslední inspirace touhle praštěnou dobou - poslechněte si Skoro-po-koronavirový blues :-)

5.4.2020 Víno

Karanténa či zákaz vycházení? Nezoufejte! Nalejte si víno :-) Zbrusu nová písnička vás jistě potěší :-) Víno (na klavír doprovází Radim Linhart, zvuk Martin Linhart). A na četné žádosti, tady je text s akordy:

10.11.2019 Nový klip pro děti

Přátelé, 11. 11. v 11 hodin pouštím do světa nový videoklip! Tentokrát to bude písnička pro děti z CD Zpívací písničky 2 - Na tréninku parkouru. A já doufám, že se bude líbit nejen dětem, ale i vám dospělým :-)

1.5.2019 Další písnička na youtube

Přátelé, tady je Rapapapa aneb Strašlivá píseň o heteropaternální superfekundaci :-)

16.3.2019 CD v kamenných obchodech

Přátelé, CD Dneska ještě můžem už je k dostání i v prodejnách Bontonland. Kromě toho ho koupíte taky v Radioservisu u Českého rozhlasu v Praze. No a pak samozřejmě na internetu v elektronické podobě. Ovšem největší radost mám, když přijdete na koncert a koupíte si CD tam. To je totiž nejmilejší, vidět se osobně.

4.3.2019 Hlasujte ve Folkparádě! Pro mě, samozřejmě :-D

Přátelé, písnička Maluj se po prvním vítězství stále pěkně drží v seznamu Folkparády Českého rozhlasu. Tady je pořad k poslechu - https://regiony.rozhlas.cz/folkparada-6195336. A pokud byste mě chtěli podpořit, za což budu nesmírně ráda, stačí poslat SMS ve tvaru "FOLK 5" na číslo 900 11 03, jde to až do středy 13. 3. Děkuju :-) Vaše Jana

29.11.2018 CD Dneska ještě můžem

Přátelé, kamarádi, známí i neznámí! CD Dneska ještě můžem se pomalu chystá na svět, jen vykouknout. Pokřtěno bude v neděli 10. února v 19 hod. v Divadle Semafor. Vstupenky najdete TADY. Na všechny se moc těším! Budeme tam s celou kapelou, takže na housle bude hrát Michal Žára, na kontrabas Eva Šašinková, u piana bude Radim Linhart a možná přijde i... Argentinec. 

21.4.2018 Digitální hudba

     Přátelé, doba jde kupředu a i já, mimoň, jsem začala modernizovat. Všechny písničky, všechna CD najdete v digitální podobě v internetových obchodech.

15.3.2018 Další CD je na obzoru :-)

Protože kapela "Jana Rychterová a spol." krásně šlape, jsme sehraní a líbí se to nejen nám, je načase natočit všechny ty nové písničky. CD vyjde už tento rok! A co na něm bude? 

6.11.2017 Vánoční koncert v Divadle Semafor

Milí přátelé, máme pro vás dárek na adventní neděli - vánoční koncert Two Voices v Divadle Semafor - 10. 12. v 19 hod. Vstupenky zakoupíte v Divadle Semafor nebo přímo ZDE

7.6.2017 Two Voices s orchestrem

Po delší době podnikneme jeden radostný experiment - doprovodí nás orchestr. Vysokoškoláci z technické fakulty, přesněji Akademický orchestr ČVUT pod vedením dirigenta Jana Šrámka nás doprovodí ve dvou Bachových skladbách, tedy v Braniborském koncertu č. 3 a Badinerii, doprovod violloncella pak zkrášlí náš Air. Už se moc těšíme. Tentokrát necháme doma Evičku i Michala. Jasně, nevděk světem vládne, vyměníme je za orchestr, ale na příští koncert opět nastoupí. V doprovodu orchestr jen výjimečně zazpíváme na předávání cen pro akademickou obec. 

2.11.2016 My a Bedřich Smetana

Milí přátelé, na koncert 21. 11. připravujeme novou píseň! Naším nadšeným spolupracovníkem se stal i Bedřich Smetana, který (rád) propůjčil Louisinu polku. Jana složila text o zapomínání. Přijďte do Divadla Kampa, horkou novinku uslyšíte! A třeba píseň Sklerotická bude právě pro vás :-) 

8.10.2016 Hanka Švejnohová a Two Voices v Poděbradech

V sobotu 15. října v 19 hodin vystoupíme v Sále lázeňské kolonády v Poděbradech. Na programu je nový pořad Nezatloukat aneb lásky lázeňské, ve kterém jsou Two Voices hostem Hanky Švejnohové. 

8.10.2016 Jana a spol. v Kamenných Žehrovicích

V kouzelné kapličce v Kamenných Žehrovicích budeme mít koncert šansonově folkový v pátek 21. 10. v 19 hod. Bude to doslova "unplagged", tedy tiché, mírné, bez elektřiny. Jako obvykle vystoupíme ve složení Eva Šašinková s kontrabasem, Michal Žára s houslemi a violou, Jana Rychterová s kytarou a písněmi.  

6.10.2016 Two Voices v Novém Jičíně

Two Voices vystoupí na Festivalu zdraví a pohody v Novém Jičíně. Naším hostem bude Ivo Šmoldas. Myslíme, že komentáře dialogu duše s tělem se od něho nedočkáme, ale určitě se můžete těšit na chytré vyprávění plné humoru a neočekávaných závěrů. 

27.9.2016 Koncert Two Voices v Divadle Kampa

Letos jsme se rozhodli uspořádat náš pražský koncert v malém, milém a útulném Divadle Kampa. Už se na vás moc těšíme! A budeme tam, jak už je teď téměř pravidlem, všichni čtyři. Vstupenky jsou v prodeji! ZDE :-)

Stránkování

12 3 4 5 6 >