Novinky

28.12.2020 Argentinec hitem roku 2020 v rozhlasové hitparádě!

Písnička Argentinec po roční účasti v hitparádě Česká dvanáctka na ČRo Dvojka vyhrála titul HIT ROKU 2020!!! Všem, co mě podpořili a posílali sms, moc děkuju - je mi ctí a státním svátkem! Když k tomu připočítám úspěch písničky Víno a krásné 1. místo v soutěži Notování, díky za rok 2020!

28.12.2020 Adventní koncert - online z Chodovské tvrze

I letos jsme si vánočně zazpívali - připomeňte si atmosféru online koncertu v Chodovské tvrzi - klikněte SEM

14.5.2020 Online koncert Na křídlech ptáků a andělů

Přátelé, kdo jste promeškal náš první online koncert, pro toho mám další pozvánku - koncert Na křídlech ptáků a andělů, který odehrajeme v rámci ALLfestu (Allfest.cz - Alchymistické Litoměřice 2020). Jak z názvu festivalu vyplývá, písně budou jemné, něžné, éterické, meditativní, plné rozevlátých křídel. A jako překvapení budeme mít hosta nejúžasnějšího - bude to Dája Šimíčková, se kterou zapějeme několik vzdušných písní jako Two Voices. Koncert bude večerní, čas ještě upřesním, budeme rádi, když se přidáte.
Víc informací najdete na https://www.allfest.cz/… - registrace je dobrovolná (to je spíš informace pro pořadatele, aby věděli, ze kterých končin lidé přicházejí), vstupné je doporučené, ale taktéž dobrovolné, jednotliví účinkující dostanou variabilní symbol.

14.5.2020 Skoro-po-koronavirový blues

Snad poslední inspirace touhle praštěnou dobou - poslechněte si Skoro-po-koronavirový blues :-)

5.4.2020 Víno

Karanténa či zákaz vycházení? Nezoufejte! Nalejte si víno :-) Zbrusu nová písnička vás jistě potěší :-) Víno (na klavír doprovází Radim Linhart, zvuk Martin Linhart). A na četné žádosti, tady je text s akordy:

10.11.2019 Nový klip pro děti

Přátelé, 11. 11. v 11 hodin pouštím do světa nový videoklip! Tentokrát to bude písnička pro děti z CD Zpívací písničky 2 - Na tréninku parkouru. A já doufám, že se bude líbit nejen dětem, ale i vám dospělým :-)

1.5.2019 Další písnička na youtube

Přátelé, tady je Rapapapa aneb Strašlivá píseň o heteropaternální superfekundaci :-)

16.3.2019 CD v kamenných obchodech

Přátelé, CD Dneska ještě můžem už je k dostání i v prodejnách Bontonland. Kromě toho ho koupíte taky v Radioservisu u Českého rozhlasu v Praze. No a pak samozřejmě na internetu v elektronické podobě. Ovšem největší radost mám, když přijdete na koncert a koupíte si CD tam. To je totiž nejmilejší, vidět se osobně.

4.3.2019 Hlasujte ve Folkparádě! Pro mě, samozřejmě :-D

Přátelé, písnička Maluj se po prvním vítězství stále pěkně drží v seznamu Folkparády Českého rozhlasu. Tady je pořad k poslechu - https://regiony.rozhlas.cz/folkparada-6195336. A pokud byste mě chtěli podpořit, za což budu nesmírně ráda, stačí poslat SMS ve tvaru "FOLK 5" na číslo 900 11 03, jde to až do středy 13. 3. Děkuju :-) Vaše Jana

29.11.2018 CD Dneska ještě můžem

Přátelé, kamarádi, známí i neznámí! CD Dneska ještě můžem se pomalu chystá na svět, jen vykouknout. Pokřtěno bude v neděli 10. února v 19 hod. v Divadle Semafor. Vstupenky najdete TADY. Na všechny se moc těším! Budeme tam s celou kapelou, takže na housle bude hrát Michal Žára, na kontrabas Eva Šašinková, u piana bude Radim Linhart a možná přijde i... Argentinec. 

21.4.2018 Digitální hudba

     Přátelé, doba jde kupředu a i já, mimoň, jsem začala modernizovat. Všechny písničky, všechna CD najdete v digitální podobě v internetových obchodech.

15.3.2018 Další CD je na obzoru :-)

Protože kapela "Jana Rychterová a spol." krásně šlape, jsme sehraní a líbí se to nejen nám, je načase natočit všechny ty nové písničky. CD vyjde už tento rok! A co na něm bude? 

6.11.2017 Vánoční koncert v Divadle Semafor

Milí přátelé, máme pro vás dárek na adventní neděli - vánoční koncert Two Voices v Divadle Semafor - 10. 12. v 19 hod. Vstupenky zakoupíte v Divadle Semafor nebo přímo ZDE

7.6.2017 Two Voices s orchestrem

Po delší době podnikneme jeden radostný experiment - doprovodí nás orchestr. Vysokoškoláci z technické fakulty, přesněji Akademický orchestr ČVUT pod vedením dirigenta Jana Šrámka nás doprovodí ve dvou Bachových skladbách, tedy v Braniborském koncertu č. 3 a Badinerii, doprovod violloncella pak zkrášlí náš Air. Už se moc těšíme. Tentokrát necháme doma Evičku i Michala. Jasně, nevděk světem vládne, vyměníme je za orchestr, ale na příští koncert opět nastoupí. V doprovodu orchestr jen výjimečně zazpíváme na předávání cen pro akademickou obec. 

2.11.2016 My a Bedřich Smetana

Milí přátelé, na koncert 21. 11. připravujeme novou píseň! Naším nadšeným spolupracovníkem se stal i Bedřich Smetana, který (rád) propůjčil Louisinu polku. Jana složila text o zapomínání. Přijďte do Divadla Kampa, horkou novinku uslyšíte! A třeba píseň Sklerotická bude právě pro vás :-) 

8.10.2016 Hanka Švejnohová a Two Voices v Poděbradech

V sobotu 15. října v 19 hodin vystoupíme v Sále lázeňské kolonády v Poděbradech. Na programu je nový pořad Nezatloukat aneb lásky lázeňské, ve kterém jsou Two Voices hostem Hanky Švejnohové. 

8.10.2016 Jana a spol. v Kamenných Žehrovicích

V kouzelné kapličce v Kamenných Žehrovicích budeme mít koncert šansonově folkový v pátek 21. 10. v 19 hod. Bude to doslova "unplagged", tedy tiché, mírné, bez elektřiny. Jako obvykle vystoupíme ve složení Eva Šašinková s kontrabasem, Michal Žára s houslemi a violou, Jana Rychterová s kytarou a písněmi.  

6.10.2016 Two Voices v Novém Jičíně

Two Voices vystoupí na Festivalu zdraví a pohody v Novém Jičíně. Naším hostem bude Ivo Šmoldas. Myslíme, že komentáře dialogu duše s tělem se od něho nedočkáme, ale určitě se můžete těšit na chytré vyprávění plné humoru a neočekávaných závěrů. 

27.9.2016 Koncert Two Voices v Divadle Kampa

Letos jsme se rozhodli uspořádat náš pražský koncert v malém, milém a útulném Divadle Kampa. Už se na vás moc těšíme! A budeme tam, jak už je teď téměř pravidlem, všichni čtyři. Vstupenky jsou v prodeji! ZDE :-)

16.5.2016 Koncerty s kontrabasem

Naše koncerty získaly zase novou příchuť díky Evě Šašinkové. Jasně, že dál hrajeme s kytarou a s houslemi, ale když se k tomu přidá kontrabas, který Eva ovládá nejen v rovině rytmické, ale dovede na něj zahrát krásné melodické linky, včetně originálních Bachových partů, písně, které jsme zpívaly mnohokrát, znějí opět nově. Poslechnout si to můžete na našich koncertech, podívat se můžete už teď v naší fotogalerii

Stránkování

12 3 4 5 6 >