Novinky

1.5.2019 Další písnička na youtube

Přátelé, tady je Rapapapa aneb Strašlivá píseň o heteropaternální superfekundaci :-)

16.3.2019 CD v kamenných obchodech

Přátelé, CD Dneska ještě můžem už je k dostání i v prodejnách Bontonland. Kromě toho ho koupíte taky v Radioservisu u Českého rozhlasu v Praze. No a pak samozřejmě na internetu v elektronické podobě. Ovšem největší radost mám, když přijdete na koncert a koupíte si CD tam. To je totiž nejmilejší, vidět se osobně.

4.3.2019 Hlasujte ve Folkparádě! Pro mě, samozřejmě :-D

Přátelé, písnička Maluj se po prvním vítězství stále pěkně drží v seznamu Folkparády Českého rozhlasu. Tady je pořad k poslechu - https://regiony.rozhlas.cz/folkparada-6195336. A pokud byste mě chtěli podpořit, za což budu nesmírně ráda, stačí poslat SMS ve tvaru "FOLK 5" na číslo 900 11 03, jde to až do středy 13. 3. Děkuju :-) Vaše Jana

29.11.2018 CD Dneska ještě můžem

Přátelé, kamarádi, známí i neznámí! CD Dneska ještě můžem se pomalu chystá na svět, jen vykouknout. Pokřtěno bude v neděli 10. února v 19 hod. v Divadle Semafor. Vstupenky najdete TADY. Na všechny se moc těším! Budeme tam s celou kapelou, takže na housle bude hrát Michal Žára, na kontrabas Eva Šašinková, u piana bude Radim Linhart a možná přijde i... Argentinec. 

21.4.2018 Digitální hudba

     Přátelé, doba jde kupředu a i já, mimoň, jsem začala modernizovat. Všechny písničky, všechna CD najdete v digitální podobě v internetových obchodech.

15.3.2018 Další CD je na obzoru :-)

Protože kapela "Jana Rychterová a spol." krásně šlape, jsme sehraní a líbí se to nejen nám, je načase natočit všechny ty nové písničky. CD vyjde už tento rok! A co na něm bude? 

6.11.2017 Vánoční koncert v Divadle Semafor

Milí přátelé, máme pro vás dárek na adventní neděli - vánoční koncert Two Voices v Divadle Semafor - 10. 12. v 19 hod. Vstupenky zakoupíte v Divadle Semafor nebo přímo ZDE

7.6.2017 Two Voices s orchestrem

Po delší době podnikneme jeden radostný experiment - doprovodí nás orchestr. Vysokoškoláci z technické fakulty, přesněji Akademický orchestr ČVUT pod vedením dirigenta Jana Šrámka nás doprovodí ve dvou Bachových skladbách, tedy v Braniborském koncertu č. 3 a Badinerii, doprovod violloncella pak zkrášlí náš Air. Už se moc těšíme. Tentokrát necháme doma Evičku i Michala. Jasně, nevděk světem vládne, vyměníme je za orchestr, ale na příští koncert opět nastoupí. V doprovodu orchestr jen výjimečně zazpíváme na předávání cen pro akademickou obec. 

2.11.2016 My a Bedřich Smetana

Milí přátelé, na koncert 21. 11. připravujeme novou píseň! Naším nadšeným spolupracovníkem se stal i Bedřich Smetana, který (rád) propůjčil Louisinu polku. Jana složila text o zapomínání. Přijďte do Divadla Kampa, horkou novinku uslyšíte! A třeba píseň Sklerotická bude právě pro vás :-) 

8.10.2016 Hanka Švejnohová a Two Voices v Poděbradech

V sobotu 15. října v 19 hodin vystoupíme v Sále lázeňské kolonády v Poděbradech. Na programu je nový pořad Nezatloukat aneb lásky lázeňské, ve kterém jsou Two Voices hostem Hanky Švejnohové. 

8.10.2016 Jana a spol. v Kamenných Žehrovicích

V kouzelné kapličce v Kamenných Žehrovicích budeme mít koncert šansonově folkový v pátek 21. 10. v 19 hod. Bude to doslova "unplagged", tedy tiché, mírné, bez elektřiny. Jako obvykle vystoupíme ve složení Eva Šašinková s kontrabasem, Michal Žára s houslemi a violou, Jana Rychterová s kytarou a písněmi.  

6.10.2016 Two Voices v Novém Jičíně

Two Voices vystoupí na Festivalu zdraví a pohody v Novém Jičíně. Naším hostem bude Ivo Šmoldas. Myslíme, že komentáře dialogu duše s tělem se od něho nedočkáme, ale určitě se můžete těšit na chytré vyprávění plné humoru a neočekávaných závěrů. 

27.9.2016 Koncert Two Voices v Divadle Kampa

Letos jsme se rozhodli uspořádat náš pražský koncert v malém, milém a útulném Divadle Kampa. Už se na vás moc těšíme! A budeme tam, jak už je teď téměř pravidlem, všichni čtyři. Vstupenky jsou v prodeji! ZDE :-)

16.5.2016 Koncerty s kontrabasem

Naše koncerty získaly zase novou příchuť díky Evě Šašinkové. Jasně, že dál hrajeme s kytarou a s houslemi, ale když se k tomu přidá kontrabas, který Eva ovládá nejen v rovině rytmické, ale dovede na něj zahrát krásné melodické linky, včetně originálních Bachových partů, písně, které jsme zpívaly mnohokrát, znějí opět nově. Poslechnout si to můžete na našich koncertech, podívat se můžete už teď v naší fotogalerii

11.4.2016 Betonu káď Two Voices a Betonu káď

V pátek 15. dubna zazpíváme naši odbornou píseň o betonu a lásce k betonovým plochám na plesu betonářů v Berouně. Naše óda na beton přispěje ke kouzlu slavnostní chvíle při oceňování na Společenském večeru TBG Východní Čechy. Nezůstane jen u písně o betonu, každopádně se moc těšíme! Nesmíme si zapomenout helmy a lopatu... A pokud chcete slyšet, jak se tam dostaneme, zde je popis v Bachově Badinerii na téma Navigace :-)

18.3.2016 Two Voices na ezoterickém festivalu

Je nám velikou ctí, že v sobotu 19. března v 19 hodin vystoupíme v Karviné. Náš trochu ujetý humor bude bavit účastníky ezoterického festivalu Cesta k harmonii, ale nejen je. Všechny, kdo přijdou do velkého sálu Městského domu kultury v Karvinné. Aby to nebylo málo, spolu s námi tam bude doktor Ivo Šmoldas, kterého jistě představovat nemusíme. Možná v jeho přítomnosti dáme i něco něžnějšího, abychom byli v souladu Cesty k harmonii :-) Těšíme se na všechny v sále!

6.10.2015 Vánoční koncert Two Voices v Semaforu Two Voices

Vánoční koncert Two Voices přinese nejkrásnější melodie velkých klasiků s poezií i humorem. Adventní křehkost koncertu navodí skladby jako Bachův Air či Dvořákovo Largo. Atmosféru doplní krásné písně provoněné jehličím, ale nebude chybět ani sranda tak typická pro Two Voices. Dámské vokální duo, Dája Šimíčková a Jana Rychterová, vás zaručeně pobaví, kytara a housle svátečně naladí, nebude chybět ani překvapení večera. Vstupenky pořídíte na http://vstupenky.semafor.cz, koncert se koná v neděli 13. prosince a začíná v 19 hodin. Divadlo Semafor se nachází na adrese Dejvická 27, Praha 6. 

28.8.2015 Tobogán na Dvojce ČRo

12. září jsem pozvaná jako hudební host do pořadu Tobogán na Dvojce ČRo. A protože se mi ohromně zalíbilo v dívčí společnosti (ale jo, jsme dívky staršího data, ale to přece vůbec nevadí :-) ), potěšíme posluchače pořadu s Alešem Cibulkou právě ve složení "TRIOBAB".  

23.8.2015 Babí léto 2015 v Dolním Újezdě

Na letošním Babím létě v Dolním Újezdě jsme si střihly dámskou jízdu. Na housle hrála Lenka Uhlíková, na basu Eva Šašinková. Bylo ohromně veselo po cestě i na pódiu. Určitě si to někdy zopakujeme! Fotky najdete ve fotogalerii. 

2.7.2015 Two Voices zazpívají netopýrům

Poslední srpnový den bude patřit netopýrům a hudbě. V klubu Už jste doma v Uralské ulici č. 6 na Praze 6 zazpíváme na příjemném večeru, kterého se zúčastní posluchači (doufejme :-) a netopýři. Ti tedy budou v rámci ochrany před naším zpěvem schovaní v kavárně, my budeme zpívat dole v klubu. Ovšem součástí koncertu bude i pár slov o netopýrech a hlavně možnost zlehýnka se jich dotknout a popovídat si s nimi. Zakoupit si můžete i netopýří suvenýry. Důležité je, že všechny peníze jdou na záchranu handicapovaných netopýrů. Přijďte, těšíme se na vás!

Stránkování

12 3 4 5 >