Návštěvní kniha

Milí přátelé,
sem nám pište svoje vzkazy, dojmy a postřehy. A budeme rádi, když nám je budete psát hlavně sem, protože v e-mailu velmi potěší, ale my se chceme chlubit Vaší chválou i veřejně.

Stránkování

 
Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Přiložit
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu png, jpg, gif
Vložte URL adresu videa (YouTube, Facebook, ...)
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu doc, odt, xsl, ods, pdf

Vytvoř nové téma
 • Vyprodaný Semafor

  Kateřina Teď je představení v Semaforu beznadějně vyprodané a já doufám,, že se bude někdy opakovat ...... dáte mi nějakou naději ? Miluju Vaši muziku !

  • Jana Milá Kateřino, určitě se to bude opakovat! Ty lístky tentokrát nějak zahučely:-)) Když budete chtít přijít na šansony, tak jsme pravidelně v Salmovské, Two Voices bude v Malostranské besedě a v březnu zase v Semaforu, zkrátka jak Vám to vyjde, rádi Vás uvidíme! A moc díky za povzbuzení, to je hnací motor, abych zase něco vymyslela:-)

 • Re:?

  Mirda Jak to bude s původně avizovaným CD Two Voices 3 ? Dotočilo se a vyjde nebo se vydání ruší ? Případně vyjde v jiném obsazení ? Jinak přeji i nadále hodně úspěchů a spoustu dalších hudebních nápadů.

  • Ivana Tak tady se dočítám, že koncert v Nové Pace byl vlastně už v novém složení .... a byl tak úžasný !!!!! Jen tak dál !!!!!! Bylo to fantastické a někdy nezáleží na tom, kdo zpívá, ale co zpívá ! A repertoár máte úžasný !! Gratuluji !!! A do roku 2012 Vám přeju všechno jenom to nejlepší !!!

  • Lenka Dobrý den,moc mě mrzí,že se Two Voices "rozešly",ale přeji vám oběma hodně úspěchů!Mějte se hezky a užívejte v klidu předvánoční čas.

  • Two Voices Vydání se odložilo, CD se musí natočit v jiném obsazení, ale už se na tom pracuje! Držte nám palce, věříme, že bude skvělé. ...jen trochu opožděné, snad to na něm nebude vidět:-)

 • ?

  Purity Dobrý den, velice jste mě kdysi zaujaly v talentmanii, tak mě nyní napadlo zabrousit na vaše stránky a jen se chci zeptat, vy jste se s paní Editou nějak rozkmotřily? Že jsem tu na ní na stránce nenašel jediný odkaz a přitom google na ni sem odkazuje :o

  • Edita Adlerová Dobrý den, potěšil mne Váš dotaz, který směřoval k mé osobě a proto bych se ráda k tomu vyjádřila sama. Ano, život je opravdu někdy složitý a ne vše se vždy podaří. Proto mé působení v Two Voices skončilo. Moje sólové zpívání stále probíhalo v celém průběhu mého spoluvytváření tohoto dua. Takže z toho je pochopitelné, že má sólová dráha není nic nového, pouze setrvávám věrná své dvacetileté úspěšné kariéře sólové zpěvačky klasické hudby. Z toho vyplynulo i mé dočasné propojení s texty Jany Rychterové. Pokud máte zájem, má nová webová adresa je www.editaadlerova.com

  • Jana Dobrý den, skutečně, Edita se rozhodla z Two Voices odejít a věnovat se sólové dráze. Má svoje krásné webové stránky. Repertoár Two Voices se naučily dvě nové zpěvačky, takže postupně budou přibývat informace o nich. Každopádně Edita z historie nezmizela, fotky i nahrávky zůstaly, je jejich součástí. Vím, že to může překvapit, ale tak už to někdy v kapelách bývá. A díky za dotaz:-)

 • skvělý !

  Irena Dnešní rozhlasový pořad s Vámi byl úplně skvělý !!!

  • Jana Děkujem! Bylo tam příjemně, s Marií Retkovou ani nemohlo být jinak:-)

 • poděkování

  Božena Stopková Váš koncert v novopackém gymnáziu byl balzámem pro duši, potěšením a radostí. Nejem že jste skvělí profesionálové, ale čiší z Vás lidskost ,opravdovost a hlavně snaha ovlivňovat posluchače vzorovou češtinou!!! Moc Vám za to děkuji a přeji tolik energie, abyste ten nelehký umělecký nápor i nadále zvládali s lehkostí Vám vlastní Paní Jano, jste krásná žena s podmanivým úsměvem i hlasem. Zazpívat po rozesmáté písni Air od Bacha - " klobouk dolů ! " Zdravím také Pana houslistu, má můj obdiv . B. Stopková ( Maxiánová )

  • Jana Dobrý den, mockrát děkujeme! Pro nás to byl důležitý koncert a povedl se. Pravda, po rozesmáté zpívat Air... to byl nerozum. Já myslela, že ten smích zastavíme a on to byl trochu problém:-D Ale smíchu není nikdy dost, je to zdravé. Ještě jednou moc díky a přeji krásný začátek adventu!

 • Pochvala !!!!

  Pavel Matějovský Milí Voices,

  rád bych Vám touto cestou sdělil, ľe jsem včera sklidil velkou pochvalu od všech účastníků Pedagogické poemy. A sice za to, že jsem pro zpestření akce jako hlavní pořadatel zajistil špičkový kulturní program. Tím byl Váš koncert. Takže pochvalu tlumočím těm, kterým patří. Byli jste skvělí, Váš humor a smích byl nakažlivý, potřebovali bychom Vás tu častěji. Ať se Vám stále daří.

  Pavel Matějovský, ředitel Gymnázia a SOšPg v Nové Pace

  • Two Voices Milý pane řediteli,
   to nás moc moc těší, Vaše publikum bylo fantastické a kdykoli se do Nové Paky rádi vydáme znovu. Srdečné díky ještě jednou. Vaši Two Voices trio

 • :-)

  Two Voices Zdravíme na Novopacko! Jsme všichni moc rádi, že se koncert líbil a je vidět, že téměř dámské publikum nám svědčí a fandí. Věříme, že i soutěž dopadla skvěle a přejeme, ať se vám daří!

 • obrázek

  Saša Ať Vám to takhle báječně klape pořád !!!!!!

 • koncert v Pace

  Ivana bylo to boží ! a závěrečný potlesk ve stoje jste si úplně zasoužili ..... byl to prostě "nářez" !!!

 • koncert v Pace

  Jana Č. Milí Two Voices, to byl naprosto úžasný večer! Skvěle namíchaný koktejl, který bude osvěžovat ještě dlouho. Děkujeme!

 • Koncert v Nové Pace

  Monika bylo to úžasný !!!!!!!!! :-)) .... ani se mi nechtělo domů !!!!!! :-))

 • dotaz

  Karel Plech Dámy, nemáte to tady nějaké zdeformované? Grafika si nějak dělá, co chce. Kdybyste pořebovaly poradit, rád se nabízím. Je to škoda, tak zmatené stránky s poškozenýma fotkama. Zdravím a přeju vše dobré!

  • Jana To bohužel žádný vtip nebyl, náprava trochu trvala... Pokud se cokoli zobrazí špatně, pište, prosím. A nejlépe na mail:-)

  • Karel Plech Myslel jsem také na špatně oříznutou hlavní lištu, nejdříve jste tam měly půl hlavy a teď je tam zase jen půlka nápisu. Ale třeba je to taky nějaký vtip, tak se omlouvám, asi jako starý grafický pardál nemám tolik smysl pro takový druh humoru. Chtěl bych prostě vidět celé fotky a přečíst si, co ke čtení je, to je vše...

  • Jana Dobrý den, zdeformovaná by správně měla být jen jedna fotka, to byl takový "umělecký" vtip a´la malba:-) Ty ostatní fotky by měly být ok, ale ikonky vlaječek v textu, to je chyba, kterou snad tvůrci administračního systému brzy odstraní. Probíhají nějaké změny, tak to je asi jedno s druhým... Ale moc díky!

 • nové CD

  Matej Dobrý deň, milé dámy, ako to vyzerá s vaším novým CD? Neviete ani približne, kedy by mohlo vyjsť? A nemohli by ste do sekcie poslechněte si umiestniť aspoň pesničku s plastickými operáciami?
  Za odpoveď veľmi pekne ďakujem a prajem veľa úspechov! :-)

  • Matej Júúúú, to by som Vám bol neskutočne vďačný :-)) horvathmatej87@gmail.com Moc moc ďakujem :-)

  • Two Voices Matěji, teď to vypadá trochu bledě... Bude to někdy příští rok, ale když mi pošlete svůj email, třeba bude možné poslat nějakou ochutnávku:-)

 • Poděkování...

  Eva Jandová - Plzeň Dobrý večer, i já MOC děkuji za přenádherný zážitek z koncertu v Březnici!! Jste úžasné ! Vaše CD mám doma již 2 roky a texty si broukám hlavně při pečení vánočního cukroví :):) Na koncert jsem vzala dceru s maminkou a obě byly úplně mimo- v autě probíhala nadšená diskuse!! Ještě jednou díky a přeji Vám hodně pracovních i osobních úspěchů,ať se Vám daří!!
  Zdravíme i pana Vladimíra Iljiče!! :)
  Eva J. s rodinou

  • Jana Díky moc a vyřídím:-)

 • Re:Zrušená Hybernie??

  Jana a Michal Bezouškovi-Kačabovi Zdravíme,
  chtěli bychom Vám poděkovat za včerejší koncert v Březnici. Byl to krásný zážitek. Nejen velmi kvalitní zpěv, ale i vtipné texty a příjemné vystupování vytvořilo vřelou atmosféru, kterou jsme si odvezli i domů. Naštěstí spolu s Vaším CD, takže když nám začala docházet - nastavili jsme ji poslechem.
  Přejeme Vám krásný podzim a doufáme, že se nám brzy podaří navštívit nějaký Váš další koncert.
  Jana a Michal :-)

  • Two Voices Moc jste nás potěšili! Díky a přejeme krásné podzimní dny:-)

 • Zrušená Hybernie??

  Tomáš Drvota Dobrý den dámy :)
  Vstupenková společnost včera rozeslala zprávu o zrušeném koncertu 1. 11. :(
  Opravdu přijdeme o tuto hudební událost roku? A jak to bude s CD?
  Díky za odpověď.
  T. Drvota, Kladno

  • Jana Dobrý den, bohužel je to pravda. Je to proto, že nemůže vyjít CD. Nějak nastal sled neuvěřitelných událostí... Je mi to moc líto, ale věřím, že každá věc má svůj důvod a že to svým posluchačům vynahradíme.

 • PLATBA

  MICHAELA STARÁ DOBRÝ DEN,DĚKUJI ZA SKVĚLÉ CD.MÁM VŠAK PROBLÉM,ŽE JSEM VÁM NEODESLALA PLATBU A TED BOHUŽEL NEVÍM ČÍSLO ÚČTU A V.SYMBOL.PROSÍM O NOVÉ ZASLÁNÍ NA old.misa@seznam.cz MÉ JMÉNO JE MICHAELA STARÁ,PRŮBĚŽNÁ 1944/68,PRAHA 10,10000

  • Jana Posílám Vám email:-)

 • Poděkování

  Renata a Vráťa Hálovi & spol. Milé dámy a Vladimíre,
  srdečné díky za nádherný sobotní zážitek ze Semaforu. Byli jsme opět vtaženi do „jiného světa” a úžasně se pobavili, tentokrát i s naší návštěvou z Ostravska. Mně osobně (Vráťa) jste nemohli dát krásnější dáreček ku včerejším narozeninám. Hodně dalších takto úspěšných a skvělých dnů Vám všem - na viděnou se těší Hálovi & spol.

  • Two Voices Milí Hálovi, to jsme nadšení (všichni!) A všechno nejlepší k narozeninám, je nám ctí, že jsme mohli takhle přispět k pěkné oslavě:-)

 • Semafor

  Miri Nikolaj Milé dámy a jejich vážený doprovode, byli jste včera všichni úžasní! Semafor má neskutečnou atmosféru, miluji ten pocit první řady :-)) Děkuji Vám moc za neskutečný zážitek a už se strašně těším do Hybernie, kam určitě dorazím. Jen se chci zeptat, v kolik cca myslíte, že tamní koncert bude končit? Abych stihla nějaký spoj domů :-(( Děkuji!

  • Two Voices Děkujem! No jo, v první řadě to máte opravdu nablízko, v tomhle je ten Semafor báječný:-) Hybernie by měla končit před desátou, protože ono se to s tím křtem a předáváním šeků může trošku protáhnout. Doufáme, že nějaký kočár najdete!

 • Na hustopečských

  Naďa Vitíková slavnostech, na které jsem se díky vám moc těšila, jsem byla moc zklamaná. Ta hodina tak rychle uběhla, že se mi zdálo, že jste tam chvilku. Byli jste naprosto úžasní
  a chtěla bych vám moc poděkovat a popřát vám hodně štěstí, úspěchů a spokojenosti.
  Jen tak dál. Seděly jsme s kamarádkou tam, odkud se ozýval největší pískot a jásot.
  Bylo to super, ale krátké. Pěkné dny!

  • Two Voices Po té první řádce jsme se skoro lekly:-)) Tak třeba někdy přijedeme na celý koncert, za takovým publikem kdykoli! Mějte se moc krásně!

Prosím vyplňte všechna pole!

Přiložit
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu png, jpg, gif
Vložte URL adresu videa (YouTube, Facebook, ...)
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu doc, odt, xsl, ods, pdf

Vytvoř nové téma

Stránkování

 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=