Návštěvní kniha

Milí přátelé,
sem nám pište svoje vzkazy, dojmy a postřehy. A budeme rádi, když nám je budete psát hlavně sem, protože v e-mailu velmi potěší, ale my se chceme chlubit Vaší chválou i veřejně.

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 
Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Přiložit
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu png, jpg, gif
Vložte URL adresu videa (YouTube, Facebook, ...)
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu doc, odt, xsl, ods, pdf

Vytvoř nové téma
 • Lázeňská mňamka

  Václav Kaplánek Vážení a milí přátelé,
  včera jsem měl v Lázních Bělohradě zážitek na celý zbytek života. Věděl jsem, že to bude nádherné, ale realita předčila veškeré očekávání. Podařilo se Vám spojit nespojitelné, oheň a vodu. S manželkou totiž máme zcela odlišný vkus a záliby, já mám rád populární hudbu, hlavně taneční, protože amatérsky tančím. Manželka je zase přes vážnou hudbu a tak se málokdy na něčem shodneme. Včera se to konečně podařilo! Zaplnili jste díru na trhu tím nejkvalitnějším betonem. Okamžitě vstupuji do Vašeho fanklubu, jestli nějaký máte. Ve Vašem podání se snoubí profesionalita s humorem a komediálním talentem, což je nevídané až šokující. Každopádně jsem Váš. Zážitek s Vámi si ponesu po celý zbytek života.

  • Jana Milý pane Václave, Vy jste nás strašně potěšil! To je totiž to, co nás na tom baví, propojovat zdánlivě nespojitelné. A když se publikum, obzvláště náročné a různorodé, baví s námi, je to ta největší odměna! Děkujeme!

 • Koncert v Novém Městě nad Metují

  Zuzana Žáková Navštívila jsem koncert v Novém Městě nad Metují, na zámku. Prostředí krásné, vystupující super. Jsem ráda, že jsem tam byla, díky za krásný zážitek. Všude chválím a doporučuji navštívit Vaše vystoupení.Ještě jednou díky.

  • Two Voices My taky děkujeme, to nás moc těší! A v Novém Městě nad Metují se nám líbilo taky, rádi si to zopakujeme kdykoli :-)

 • SEMAFOR 14.4.2013

  KATKA BYL TO SKVĚLEJ VEČER !!!!!!!!!!! :-D

  • Two Voices Ano! I díky všem v sále :-) Díky!

 • Hmmm

  Chyren koukám, že to není Nohavica. Hodně to zavání komediantstvím a to, jak je nakládáno s Českým jazykem občas zavrzne, ale ... jsem docela udivený a překvapený, jak to často krásně ladí. Také překvapí a kytara tomu dá grády, které umí do srdce zaseknout drápy. Výborně! :)

  • Jana No děkujeme, však my v sobě to komediantství moc zapírat nemůžeme :-) Zaseknuté drápy potěšily a doufám, že tak třeba někdy učiníme naživo. J.

 • TWO VOICES v NOVÉ PACE

  Milena Bylo to skvělý !!!!! :-)

  • Two Voices Jůůůůůů :-D Ta výstava v sále byla nádherná, díky ní jsme měli přímo geniální prostředí!

 • konečně nový objev

  jana Dlouho jsem neměla co poslouchat.Teď jsem to našla!!!!Konečně!!!Už přemýšlím,kdy budu mít nějaký významný den,abych si mohla přát vaše cd.Děkuji Jana

  • Two Voices Všichni moc děkujeme a jsme nadšení, že jste nás našla! Těšíme se kdykoli na koncertě :-)

 • Výzva ?

  Markéta Valentová Milé Two Voices, co takhle otextovat Tiempo de Vals ? Chayane s tím udělal díru do světa a co teprve ve vašem podání !! To by byla pecka. http://www.mp3stahuj.cz/18208/chayane-tiempo-de-vals

  • Two Voices To neznáme, ale mohla by to být pecka... Teď ještě aby Janu něco chytrého napadlo :-D Díky za tip!

 • hotel Soláń

  Renáta Kacířová - hotel Soláń Milá Jano , Dájo, Vladimíre a Michale ..
  Vidím , že nejsem sama, koho jste na Soláni oslovili..Byli jste opravdu úžasní ..Vaše CD Crazy mi od minulého týdne zní v autě, kdykoliv zapnu motor.. a to je často..a pořád působí stejně .. vesele, mile .. hned vyvolá dobrou náladu a ještě více ve spojení se vzpomínkou
  na Vás... nejen při vystoupení . Přeji Vám jen to nejlepší , ne každý umí to , co Vy .. bavit lidi svým uměním v čisté ,radostné podobě.. Těším se na setkání s Vámi ... ( třeba na motorce ) Renáta

  • Jana Renáto, to bylo tak hezké setkání! Co všechno může vzniknout z nenápadného motorkářského srazu, že? :-) Pro nás všechny je moc hezké slyšet, že způsobujeme dobrou náladu a že jste se dobře pobavili při našem vystoupení! Je to hodně dobrý pocit a v tomhle šedobílém počasí je vyvolávání dobrých pocitů nesmírně cenné :-) Těším se kdykoli a kdekoli a díky za všechny!

 • SEMAFOR

  Monika bylo to úplně úžasný !!!!!!! a už aby bylo 14.dubna :-)

  • Two Voices Semafor byl opravdu povedený, když se dobře baví publikum, bavíme se i my :-) Děkujeme moc!!!

 • hotel Soláň

  Ivan klíma Vážené dámy a pane :-),
  zážitek z vašeho včerejšího vystoupení na hotelu Soláň jsem si dnes musel ještě prodloužit poslechem ukázek a shlédnutím videoukázek na vašich stránkách. Skvělé, úžasné, paráda...! :-) Za naši minikapelku Duo Cadillac vám přeji mnoho štěstí, zdraví a úspěchů nejen v roce 2013 :-) Ivan Klíma

  • Jana Milý Ivane, moc děkujeme. Od muzikanta to těší dvojnásob, od dobrého muzikanta pak desetinásobně! I my musíme pochválit vaši "minikapelku", dokonce jsme si chvíli mysleli, že to určitě nemůžete zpívat naživo, ale fakt jo :-D Vážně, budeme moc rádi, když se zase setkáme kdykoli a kdekoli! Zdravíme všichni!

 • PF 2013

  Milena VŠECHNO NEJ NEJ NEJ ! :-)

  • Two Voices DĚKUJEMEEEEEEEEE a nápodobně :-)!

 • Vánoční a Novoroční přáníčko

  Hálovi & spol. Omlouváme se Vám, přáníčko se asi neuložilo, ta technika je pro nás straší dnes už příliš náročná.......! Tak tedy druhý pokus - snad bude úspěšný.

  • Two Voices Milí Hálovi & Spol., mockrát děkujeme! I za ta překrásná přání v mailu. I vám všem přejeme jen to nejkrásnější a jsme rádi, že vás máme!

 • Vánoční a Novoroční přáníčko

  Hálovi & spol. Požehnané Vánoce a v novém roce 2013 Vám všem pevné zdraví, lásku i štěstíčko, rodinnou pohodu, mnoho skvělých nápadů, nadšené publikum a jen samé slunečné dny
  přejí manželé Hálovi & spol.

 • Koncert v MB

  Vendula Hlaváčová Dobrý večer,dostala jsem vaše cd TWO od dcery k narozeninám.V životě jsem o vás neslyšela,ale byla to láska na první poslech! Chtěla bych se zeptat,kdy budete mít koncert v Mladé Boleslavi nebo okolí.Bělou pod Bezdězem a Dolní Bousov jsem prošvihla a tady v MB jsou zadané.Moc bych vás chtěla slyšet live! Děkuji Vendula.

  • Two Voices Dobrý den, paní Vendulo, jsme rádi, že se Vám písničky líbí! V MB jsme teď byli jen na firemním vystoupení, na koncertě jsme byli začátkem roku, tak se asi nic neplánuje. Ale třeba se povede nějaké vystoupení v okolí. A koneckonců Praha taky není tak daleko. :-) Těšíme se na Vás kdekoli!

 • těšení na CD

  Milena Sailerová Milá Jano,
  moc Vám gratuluji k tomu krásnému CD!
  Mám z něj obrovskou radost a těším se, kolika lidem udělám pod stromečkem radost! Já sama si denně ordinuji písničky z něj proti podzimním depkám a zároveň si jím navozuji vánoční atmosféru, tedy vlastně 2 v 1:-) Báječně to funguje, vřele všem tuto terapii doporučuji! Cítím se po této denní kůře tak nějak očištěná, odpočinutá, prostě je mi fajn. Mám takový nápad - zkuste nabídnout CD do lékáren vedle léků na migrény, bolesti hlavy, atp. :-)
  Každopádně je tu vidět velký kus práce, radosti a stálého, nezničitelného elánu, tedy ingredience, která je poslední roky nějak nedostatková:-)
  Děkuji Vám, Jano, za ten bezva lék, písničky už umím skoro všechny zpaměti, takže až k nám někdy zase přijedete koncertovat, budu Vám z poslední řady napovídat:-)

  • Jana Milenko, ani nevíte, jakou radost jste udělala Vy mně! CD už jsou odeslána, tak doufám, že Vás i obdarované budou moc těšit. A že splní svoje poslání - působit jako antidepresiva či léky na migrény :-) Těší mě Vaše slova už kvůli tomu, že od muzikanta takové vyjádření těší dvojnásob. Moc děkuju. Za nás všechny!

 • pozdrav

  Marta Mičulková Dobrý večer, jak už to bývá, naprostou náhodou jsem Vás zahlédla v Dobrém ránu a natolik jste mne zaujali, že jsem si Vás našla na www. Žasnu, jakým způsobem se dá také pojmout klasika, je to moc vtipné a zábavném skladba navigace mi mliví z duše, neboť se s ní pořád hádám. Ale skvělé jsou pochopitelně všechny. Hned bych na Vás zašla, ať se trošku odreaguji od všedního dne, bohužel jsem ze Severní Moravy a z Vašeho rozpisu mám dojem, že na naše končiny trošku zapomínáte. Co třeba koncert v Ostravě nebo úplně nejlépe v Novém Jičíně - máme tady prima divadlo. I tak přeji mnoho další inspirace a někde si Vás určitě najdu :-).

  • Two Voices Milá paní Marto, moc jste nás potěšila! Tedy ne tím, že se hádáte s navigací (to děláme taky :-D), ale tím, že jste nás objevila. Na severní Moravu pojedeme rádi, ale zkrátka nás ještě musí objevit nějací pořadatelé. Doufáme ale, že to časem klapne! Těšíme se :-)

 • KOKTEJL

  Magda to posezení v rádiu v Ostrravě - to je úplná bomba !!!! :-D

  • Two Voices V rádiu v Ostravě to vůbec bylo skvělé, velké díky moderátorce Kateřině Huberové. Díky i Vám za krásný ohlas :-)

 • Dobré ráno

  Monika v dnešním Dobrém ránu z Ostravy jste byli skvělí !! Konečně to tam někdo pořádně rozpumpoval ! :-)

  • Two Voices Moniko, moc děkujeme, nám se to "rozpumpovávání" děje, aniž bychom chtěli, někdy i ... i když nechceme :-D Ale jsme rádi, že jsme Vám zpříjemnili ráno!

 • Poděkování

  Renáta Byrtusová Dobrý den, musím říci, že k vaší tvorbě jsem se dostala úplnou náhodou. A ještě, že ty náhody existují, protože vaše texty nikdy neslyšet by byla věčná škoda. Když mi přítel poslal odkaz na video z Talentmánie (podobné pořady nemám nijak zvlášť v oblibě), tak po přečtení názvu Šavlový tanec jsem jen obrátila oči v sloup, co to zase bude za "počin". Když jste spustily, tak moje překvapení bylo ohromné. Parádní, úžasné, krásné - po dlouhé době konečně něco, co je poslechuhodné. Okamžitě jsem si našla vaše stránky a pod dojmem té jedné písně si objednala CD. Teď když poslouchám ukázky písniček, tak se nemůžu dočkat, až je budu mít doma. Mockrát vám všem děkuji za nádherné poslechové zážitky. Doufám, že se mi někdy povede dostat se na váš koncert. Tak ať se vám daří a inspirace vás nikdy neopustí. Renáta

  • Two Voices Milá paní Renáto,
   to jsme za tu náhodu také rádi! Určitě se to povede a do Vašich končin co nejdřív zavítáme. Těšíme se kdekoli!

 • dotaz ohledně vystoupení

  Monika Píchova Jano zdravím, tak se tu zase se svými dětmi užívám vaše songy/i - minule jste psala, že je Vás možné pozvat do MŠ - co proto mohu udělat?? V jedné pracuji a ráda bych to realizovala - co Vy na to?? hezký dny a dostatek inspirace Monika a případně se těším

  • Jana Dobrý den, Moniko, napište mi na email info@twovoices.cz, domluvíme to :-)

Prosím vyplňte všechna pole!

Přiložit
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu png, jpg, gif
Vložte URL adresu videa (YouTube, Facebook, ...)
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu doc, odt, xsl, ods, pdf

Vytvoř nové téma

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=